Takip Edin

Sektörel Gündem

TVH, Tuzla’daki yeni ofisine taşındı, deposunu Hadımköy’e transfer etti

Yayınlanma tarihi

-

TVH, 2020 yılında da yatırım odaklı, kaliteli hizmet anlayışını sürdürüyor. TVH, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Tuzla’daki yeni ofisine taşındı, deposunu Hadımköy’e transfer etti.
Sektörümüzün önde gelen firmalarında TVH, bir dizi yenilikle 2020 senesini kapatmaya hazırlanıyor. Müşterilerine A’dan Z’ye köklü ve kaliteli hizmetler veren TVH, daha kaliteli hizmet verebilmek için hiçbir yatırımdan kaçınmıyor. TVH yetkilileri konuyla alakalı şu bilgileri verdi: “TVH olarak sizlere sağlamış olduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün artırıyoruz. Yapmış olduğumuz analizler sonrası İstanbul Tuzla’da yer alan TVH şubemizde aşağıda belirttiğimiz değişiklikleri yaptık:

• 26 Ekim 2020 tarihi itibariyle, Tuzla’da bulunan satış ofisimiz Mescit Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Ulugüney Sokak A Blok No:40-41 Orhanlı Tuzla/İSTANBUL adresine taşınacak.
• Tuzla şubemizin deposunda yer alan bütün stok mallarımızı Hadımköy depomuza transfer ediyoruz.
• Tuzla’daki yeni ofisimizden sizlere hem satış ofisi hem de ürün teslim noktası olarak hizmet vereceğiz.
Bu değişikliklerin siz değerli müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacağına inanıyoruz. Örneğin daha geniş ve daha fazla çeşide sahip bir stoğa hızlı erişim gibi… Hadımköy depomuzdan sizlere çok çeşitli yedek parçalar ve aksesuarların yanı sıra koltuklar, tekerler, zincirler, çatallar, ataşmanlar, elektronik parçalar, filtreler ve çok daha fazlasını sunabileceğiz. Ücretsiz nakliye imkanımız, belirlenmiş tarihler aralığında minimum 1500 TL tutarında sadece yedek parça siparişleriniz için ve Hadımköy’den Tuzla şubemize sevkiyatı sağlanan ürünler için geçerlidir (ağır ve hacimli parçalar hariç). İstisnai durumlar dışında, Saat 12:00’den önce onaylanan siparişleriniz, saat 16:00’da Tuzla satış ofisimizdeki ürün teslim noktasından siz değerli müşterilerimizin teslim alabilmesi için hazır olacaktır. Ticari ilişkilerimizi güçlendirmek ve bize olan güveninize teşekkür etmek için 26 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında sizlere Hadımköy depomuzdan Tuzla ürün teslim noktasına ücretsiz nakliye imkanı sunuyoruz.”

 

 

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

UZUNYOL TAŞACILIĞIN YENİ ADRESİ MERCEDES-BENZ AİLESİNİ TERCİH EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

UZUNYOL TAŞACILIĞIN YENİ ADRESİ MERCEDES-BENZ AİLESİNİ TERCİH EDİYOR
Dünyanın en uzak noktasına lojistik hizmeti verme hedefi ile hareket eden Transaktaş Global Lojistik, uzun yol taşımacılığının geleceğini şekillendiren Mercedes-Benz Actros çekici ailesini tercih etmeye devam ediyor.

Transaktaş Global Lojistik, filosuna 208 adet Mercedes-Benz Actros L 1851 LS, Actros L 1853 LS ve Actros L 1863 LS Edition 3 çekiciyi ekledi. Şirket, araçlarını düzenlenen törenle Mercedes-Benz Türk’ün Koluman Motorlu Araçlar bayisinden teslim aldı. 1996 yılında kurulan ve Avrupa, Asya ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli servis hizmeti veren Mersin merkezli Transaktaş Global Lojistik, araç filosunu genişletmek için Mercedes-Benz kalitesini tercih etti.

 

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt; “Mercedes-Benz Türk olarak, uzun yol taşımacılığının geleceğini şekillendiren araçlarımızla, şirketlerin ulusal ve uluslararası lojistik alanında güvenilir ve verimli bir hizmet sunmalarına katkı sağlıyoruz. Yenilikçi teknolojiler ve yüksek performanslı donanımlara sahip araçlarımız, yakıt verimliliği ve sürüş konforunu bir araya getirerek, taşımacılık sektöründe yeni standartlar belirliyor. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çözümlerimizle, her zaman en üst düzeyde performans, güvenlik ve verimlilik sunmaya devam edeceğiz. Araçlarımıza güvenip, uzun yıllardır bu kıymetli iş ortaklığında bizler ve markamızla beraber olan değerli Transaktaş Global Lojistik ailesine teşekkür ediyorum. ” dedi.

Reklam

Transaktaş Global Lojistik Firma Sahibi Ahmet Aktaş; “Transaktaş Global Lojistik olarak özellikle taze – donmuş balık, sebze, tropikal meyve & ilaç taşımacılığında uzman olup geniş araç filomuz, özel teknik donanım ve modern teknik ekipmanları ile düzenlenmiş araçlarımızla yüksek kalitede nakliye ve servis hizmeti sunuyoruz. Bugün, Mercedes-Benz Actros çekicileri büyük ve modern filomuza katarak, hizmet kalitemizi en üst düzeye taşıyoruz. Verimlilik, konfor, emniyet, kalite gibi başlıklarda standartlarımızı her zaman en yükseğe konumlandırıyoruz. 250 adetlik araç parkımızın 210 adedinin Mercedes-Benz marka kamyonlardan oluşmasının en büyük nedenlerinden biri de müşterilerimize üst düzeyde hizmet vermeyi hedeflememizdir. Bu satın alma ile iş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Koluman Motorlu Araçlar Genel Müdürü Ali Saltık ise; ” Transaktaş Global Lojistik’in araç filosunu genişletmek için Koluman Motorlu Araçlar ve Mercedes-Benz kamyonlarını tercih etmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, sektördeki gücümüzü ve kalitemizi bir kez daha ortaya koyuyor. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek performanslı ve güvenilir araçlarımızla, onların operasyonel verimliliğine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Transaktaş Global Lojistik ile iş birliğimizin uzun soluklu olmasını diliyor, yeni araçların hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi

Devamını oku

Sektörel Gündem

ABD’nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı

Petrol sahası hizmetleri şirketi Baker Hughes’un yayımladığı haftalık verilere göre, ülkedeki petrol sondaj kulesi sayısı 9-15 Eylül haftasında önceki haftaya göre 2 artarak 515’e yükseldi.

Yayınlanma tarihi

-

ABD’de petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta 2 arttı. Petrol sahası hizmetleri şirketi Baker Hughes’un yayımladığı haftalık verilere göre, ülkedeki petrol sondaj kulesi sayısı 9-15 Eylül haftasında önceki haftaya göre 2 artarak 515’e yükseldi. ABD’deki petrol sondaj kulesi sayısı son bir yılda ise 84 azaldı.

Perşembe gününü 93,70 dolardan kapatan Brent petrolün varil fiyatı, cuma gününü 94,26 dolar seviyesinde tamamladı. Batı Teksas (WTI) tipi ham petrolün varil fiyatı cuma günü 90,77 dolar düzeyinde kapandı. WTI tipi ham petrolün varili perşembe gününü 90,16 dolar seviyesinde tamamlamıştı.

Devamını oku

Sektörel Gündem

ASELSAN ile Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan ‘güdüm kiti’ anlaşması

ASELSAN, ürettiği güdüm kitlerinin satışına ilişkin Savunma Sanayii Başkanlığı’yla sözleşme imzaladı.

Yayınlanma tarihi

-

ASELSAN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı arasında “Güdüm Kitleri” alımı maksadıyla sözleşme imzalandı.

Anlaşma, ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama gönderdi.

Açıklamada şöyle dendi: “ASELSAN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Güdüm Kitleri alımı maksadıyla 14 Eylül 2023’te, toplam bedeli 40 milyon 801 bin 680 dolar ve 352 milyon 221 bin 840 TL tutarında bir sözleşme imzalanarak yürürlüğe girmiştir.”

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan