Takip Edin

Hakkımızda

 

Yarım Asırlık Tecrübemizle Yayıncılıkta Lideriz 

Yarım asırlık gazetecilik tecrübemizi 2009 yılında Net/Medya Yayıncılık’la harmanladık. Tecrübemizi enerjik yapımız ve uzaman kadromuzla birleştirerek sizlere en kaliteliyi sunmak adına “TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN” Dergisi ile 2009 yılından beri sektörel yayıncılık olarak hizmet veriyoruz. 

  Sektöre yeni bir nefes ve vizyon kazandırmak amacıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyor, gücümüzü sizden alıyoruz. Temel vizyonumuz, sektörün sorunlarını doğruz zamanda, doğru kişilerle değerlendirip doğru noktalara ulaştırmak. Sektörümüze dair haber değeri taşıyan ne varsa NET MEDYA YAYINCILIK / TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN olarak biz oradayız. Dün olduğu gibi bugün de EN DOĞRU ve TARAFSIZ habercilik anlayışımızla farklı olmanın açık farkını ortaya koyuyoruz. 

Söylenmeyeni söylüyoruz 

NET MEDYA YAYINCILIK/ TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN ,olarak ‘söylenmeyeni söylemek, dokunulmayana dokunmak’ amacındayız. Sektörün doğru haber adresi olarak gerçekleştirdiğimiz özel haber ve röportajlarımızla zülfiyare dokunarak sorunları, çözüm önerilerini ve daha fazlasını konuşacağız. 

 

Geleneksel medyayı yeni nesil medya ile birleştirdik 

Köklerimiz o kadar derinde ki… Gelenekselci yapımızdan aldığımız ilhamı YENİ NESİL HABERCİLİKLE birleştirerek sizlere en doğruyu, anında vermek amacındayız. 

Sektörümüzün firmalarına destek oluyoruz 

NET MEDYA YAYINCILIK/ TAŞIMA KALDIRMA ÜNİTELERİ MAGAZİN olarak bir diğer misyonumuzu da ‘sektörümüze katma değer kazandırmak’ olarak görüyoruz. Sektörden kazandığımızı yine sektörümüze yatırım yaparak sektörümüzün ilerlemesini sağlıyor, bu bağlamda sektöre olan gönül borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. 

Aynı geminin içindeyiz 

Sektörün bileşenleri olarak aynı geminin içinde olduğumuzun çok iyi bilincindeyiz. Sektörün HABER KAYNAĞI olarak sektörel birlik ve beraberliği kendimize misyon edinmiş durumdayız. Büyük demeden küçük demeden tüm esnaflarımız ile görüşerek, paydaş ruhuyla hareket ediyoruz.  

Profesyonel iş disiplininden taviz vermiyoruz 

NET MEDYA YAYINCILIK olarak ‘profesyonel iş disiplininden’ tavz vermiyoruz. İşimizi aşkla yapıyor, ilk günkü heyecanla işimize dört elle sarılıyoruz. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz konu ya da konuları bizlere iletmeniz yeterlidir. Hedefimiz daha anlaşılır, marketing çözümleri kendi Sosyal medya ağımızla faydalı hale getirmek ve firmalarımıza sunmaktır. Firmalarımızın geriye dönüşleri hedeflerimizin başında geliyor. BİR TELEFON YAKININIZDAYIZ. Siz isteyin NET MEDYA YAYINCILIK gereğini yerine getirsin. 

 

Reklam hba.com.tr