Takip Edin

Sektörel Gündem

The Most Bodrum Yalıkavak projesi 2024 yaz sezonunda tamamlanacak

“Deniz dolu bir yaşam” vaat eden The Most Bodrum Yalıkavak projesi, ultra lüks konutları ve Uğur Şirketler Grubu’nun alt markalarından USG İnşaat’ın deneyim ve güvencesiyle dikkat çekiyor.

Yayınlanma tarihi

-

Kendine has yaşam tarzının yanı sıra gayrimenkul yatırımlarında da öne çıkan Bodrum’daki projelere bir yenisi eklendi. Uğur Derin Dondurucu ve Mondial Motor gibi Türkiye’nin önemli markalarını bünyesinde barındıran Uğur Şirketler Grubu’nun alt markalarından USG İnşaat’ın imzasını taşıyan The Most Bodrum Yalıkavak projesi, ultra lüks konutlarıyla dikkat çekiyor. Bodrum’un en çok değerlenen bölgesinde keyif dolu yaşam ya da kazançlı bir yatırım arayanları hedefleyen projede yaşamın 1 Ağustos 2024’te başlaması planlanıyor.

Bölgenin en yeni ve iddialı projelerinden birine imza attıklarını söyleyen The Most Bodrum Yalıkavak Pazarlama Sorumlusu Timuçin Dandin şu bilgileri paylaştı: “Denize 250 metre mesafedeki The Most Bodrum Yalıkavak’ta 47 özel bağımsız bölüm yer alıyor. Bodrum mimarisine uygun inşa edilen ultra lüks taş evlerden oluşacak projede, 3 adet tek katlı malikane bulunuyor. Kesintisiz panoramik deniz manzarasına sahip projedeki, kendi bahçesi ve havuzu bulunan müstakil ve 3 odalı villaların sayısı ise 20. Ayrıca 8 ana bloktaki toplam 24 residence daire de ortak alandaki havuz, kafe ve otoparkı kullanabiliyor; residence, concierge ve özel temizlik hizmetlerinden yararlanabiliyor.”

Lansman öncesi satın alma avantajı

Alıcısına sunduğu değer ve sağladığı yatırım avantajıyla The Most Bodrum Yalıkavak’ın hem oturumcu hem de yatırımcılar için kazançlı bir proje olduğunun altını çizen Timuçin Dandin, “USG İnşaat, 15 yıllık deneyimi ve kurumsal güvencesiyle taahhüt ve sanayi projelerinin yanı sıra, markalı konut projeleri geliştiriyor. Kaliteye önem veriyor, insanlara değer katacak nitelikli yaşam alanları üretmek için çalışıyoruz. Premium hizmet ve konfor anlayışımızla geliştirdiğimiz lokasyon bazlı markalı projelerin en son örneği de Bodrum Yalıkavak’taki The Most” ifadelerini kullandı.

Denize sıfır konumdaki The Most Kuşadası Plage Villas | Kuşadası’nın ardından yeni bir lüks yaşam alanına imza atmanın gururunu yaşadıklarını belirten The Most Bodrum Yalıkavak Pazarlama Sorumlusu Timuçin Dandin, “Bodrum Yalıkavak’ta tapusu hazır inşası devam eden projemizde, lansman öncesinde avantajlı fiyatlardan yararlanma olanağı bulunuyor. Sunduğumuz benzersiz yaşam ayrıcalıklarına peşin ya da vadeli ödemeyle ulaşmak mümkün” diye konuştu.

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Yayınlanma tarihi

-

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Sektördeki firmaları çatısı altında toplayan İMDER, 12. Olağan Genel Kurul Toplantısını 01 Nisan 2024 tarihinde, İMDER Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

1 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, 20. yılını dolduran Ascendum, ASKO Glob All, Borusan, Çukurova Ziraat, ENKA Pazarlama, HİDROMEK, Marubeni Dağıtım ve Servis ile SİF İş Makinaları üye firmalarının temsilcilerine plaketleri takdim edildi. Birlikte 10. yılını dolduran Betonstar, Ceren Makina, Tünelmak ve TürkTraktör firmalarının temsilcilerine ve aynı zamanda 15. yılını dolduran Çukurova Makina, KARYER-TATMAK ve Uygunlar firmalarının temsilcilerine de üyelik plaketleri takdim edildi. Plaket takdiminin ardından İMDER’e yeni katılan İnan Makina temsilcisine de üyelik sertifikası verildi.

YENİDEN BAŞKAN NADİR AKGÜN

İMDER’in 12. Olağan Genel Kurul Toplantsının ardından Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. 2024- 2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı için seçim yapıldı. Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına, 2022- 2023 dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan Nadir Akgün seçilerek yeniden başkan oldu.

Reklam
Devamını oku

Sektörel Gündem

HER TÜRLÜ VİNÇ İHTİYACI KARŞILANIYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Can Lojistik Vinç İşletmeciliği Yarım asırdır kiralama sektörünün lokomotif firması olarak vinç, Vinç Kiralama hizmeti veriyor. Can Vinç, her türlü vinç ihtiyacınız için geniş bir yelpazede kiralama hizmeti sunuyor.

Can Lojistik Vinç Eskişehir ve çevre iller için önde gelen vinç kiralama ve ağır nakliyat firmalarındandır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim prensibimizle araç filomuzu ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam eden Can lojistik vinç kiralama sektöründe en önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Can lojistikte her türlü vinç kiralama yapabilirsiniz.

TEKNOLOJİK GELİŞMEYE AÇIK

Can Lojistik Vinç olarak yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak; müşterilerimize en hızlı ve problemsiz şekilde çözümler üretiliyor. Sektörümüzle ilgili gelişmelere ayak uydurarak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakâr, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Reklam

 

Devamını oku

Sektörel Gündem

SORUNLARI ORTADAN KALDIRMAYI HEDEFLEYEN

Yayınlanma tarihi

-

 

Müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektörün yaşadığı iletişim ve hızlı müdahale sorunlarını ortadan kaldırmayı hedef edinen karaca vinç geniş makine yelpazesi ve Deneyimli Personel Kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Karaca Vinç nakliyat olarak Araç Üstü Vinç, Sepetli Platform, Manlift ve Forklift makine grupları ve Kamyon, Tırlarımız ile Kiralama, Taşıma, Yükleme ve Kaldırma hizmetleri vermektedir.  Firmamız aynı zamanda Ofis, Ev ve Şantiye alanlarında kullanılan Konteyner ürünlerinde Satış, Kiralama ve Nakliye hizmetleri de vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Karaca Vinç Çok yakında hizmetinizde olacak olan 50 tonluk teleskopik makinemiz hanemize hayırlı olsun

Devamını oku

Trend olan