Takip Edin

Hedef Sektör

PROJE BAZLI STANDART ÜRÜN KALİTESİ

Yayınlanma tarihi

-

 

üretimpark  , endüstriyel ve denizcilik ticaretine yönelik hidrolik kaldırma ve taşıma makine veya ekipmanları üreticisi veya tasarımcısı Türkiye merkezli, dinamik bir mühendislik, araştırma ve üretim şirketidir.

Üretimpark  vinçleri, platform-manlift, güverte makinaları, kamyona monte hidrolik ekipmanlar her zaman proje bazlı olarak standart ürün kalitesi ve fiyatıyla özel ihtiyaçlarınıza göre yapıyor. Üretimpark,  en verimli çözüm, yenilikçi tasarım, güvenlik, uluslararası standart (IMO-SOLAS-Machinery EC-Class ) ve güvenilirlik için sahiplerinin gereksinimlerine göre çalışır. Müşterilerimiz her projenin ilk adımında bizden alternatif aksesuar seçimi, güvenlik özellikleri, özel talep, özel kapasite, özel hidrolik senaryo isterler. 2014 yılından bu yana hidrolik makine tasarımı sektöründe ticari faaliyetlerini yürüten üretimpark , Türkiye’de hidrolik mobil vinçler, ağaç dikme makinaları da dahil olmak üzere yüksek tonajlı hidrolik makinelerin büyük tasarımını yapan ve bu alanda sektörün kurulmasına öncülük eden bir firmadır.

PROJE GELECEĞİN MÜHENDİSLİĞİN ARAÇ KUTUSU OLARAK TASARLANDI

Üretimpark  Ürün odaklı, güverte vinçleri, sert bomlu vinç, teleskopik bomlu vinç, katlanır bomlu vinç, katlanır bomlu teleskopik bomlu vinçler, kamyona monteli platform, kamyona monteli ağaç dikme makinesi, yangın söndürme manlifti, yat transfer vinçleri, yat transfer römorku, direksiyon dişlisi ve aynı kaldırma ve taşıma makineleri, vinçler. Üretimpark ürün yelpazesi 100kNm’den 10000kNm’ye kadar tüm denizcilik ve endüstriyel uygulamaları kapsamaktadır. Projelerimiz geleceğin mühendisliğinin araç kutusu olarak tasarlanmış ve analiz edilmiştir.

Reklam

ÇÖZÜM ORTAĞI ÖN PLANDA TUTULDU

Tersaneler, nakliye firmaları, limanlar, lojistik firmaları, demir çelik fabrikaları, yat üreticileri, mobil vinç kiralayanlar, inşaat firmaları ve ağır yüklerin boşaltılması ve taşınması için bu tür makinelere ihtiyaç duyan sektörlerden firmalarla çözüm ortağı olarak çalışmış ve ön planda olmuştur. Bu alanda faaliyet göstermek üzere kurulmuş çok sayıda firma bulunmaktadır. Denizcilik ve endüstriye yönelik birçok makine tasarımcısı ve üreticisi olan firmamız.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hedef Sektör

DAR VE ZORLU ÇALIŞMALARIN TEK ADRESİ ERTEKCAM

Yayınlanma tarihi

-

 

 

Bireysel ve kurumsal çözümleri, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres.

1995 yılında İzmir’de kurulan Ertek Cam ve Ertek Örümcek Vinç AŞ. Olarak iki firamızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz cam kaldırma, örümcek platform ve örümcek vinç kiralama ve satış  hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres! Türkiye’nin önde gelen örümcek vinç markası olarak, yüksek manevra kabiliyeti ve güçlü performansıyla öne çıkıyoruz.

 

Reklam

ERTEKCAM BİRÇOK SEKTÖRDE İHTİYAÇI DUYULAN BİR FİRMA

 

Ertek Vinç olarak, inşaat, endüstriyel, tersane ve diğer birçok sektörde ihtiyaç duyduğunuz vinç çözümlerini sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojik yenilikleri ve kalite standartlarını sürekli olarak geliştiriyoruz. Ülkemizin en yenilikçi en büyük örümcek vinç ve örümcek platform kiralama ve satış konusunda önde gelen firmalarından biriyiz uluslar arası makine satış ve kiralama hizmetleri konusundan müşterilerimizin çözüm oluşturmaktayız.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Reklam

 

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, her projeye uygun çözümler sunuyoruz. Bizimle çalışarak, güvenilir ve verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklifler için bize ulaşabilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için ; 0232 246 15 03 telefon numaralarından, info@ertekcam.com mail adresinden ve  www.ertekcam.com  internet sayfasından incelebilirsiniz.

Devamını oku

Hedef Sektör

Enka İle Kaliteli Yönetim Sistemi Mümkün

Yayınlanma tarihi

-

 

Enka Pazarlama‘nın Kalite Yönetim sistemi hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Bir projeyi zamanında ve bütçeye göre tamamlamak, iş makinenizin tüm gün boyunca üstün performans gösterme yeteneğine bağlıdır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını önceden anlamak, müşteri gereksinimleri dahil olmak üzere uygulanabilir şartların gerekliliğini karşılayarak ve müşteri beklentilerinin de üzerinde çözümler sunmaya gayret etmek için var gücüyle çalışılır. Ortak hedef ve yön oluşturmaya liderlik ederek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışanların tamamıyla dahil olabilecekleri bir ortamı yaratmak ve bu ortamı korumak. Yeni Hitachi zx85usb-7 mini ekskavatör ile sahanızda mükemmel uyumuna bakıldığında Hitachi sahiplerinin nesiller boyu ultra güvenilir ve dayanıklı makinelerden yararlanmış olmasının nedeni budur ve Zaxis-7 serisi de aynı anlayışa sahiptir. Temel performansa dayalı motor, yeterli gücü sağlamak için bir turboşarj ile donatılmıştır ve kazma gücündeki %4’lük iyileştirme, önceki modele kıyasla üretkenliği %6 artırmıştır.

GÜVENLİK İÇİN ÖNLEM ALINDI

Üst yapının zemini, önceki modele göre 140 mm daha alçak olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da gövdenin stabilitesini %10 oranında artırır ve ağır ön ataşmanları takarken güvenlik hissini artırır. Ataşmanlarla çalışma göz önünde bulundurularak, debi ayarı, hidrolik quick coupler (Opsiyonel), Yardımcı Fonksiyon Kolu (AFL) vb. için bağlantı kitleri sunulmaktadır ve çeşitli çalışma durumlarında kullanımı kolaylaştırır. Dayanıklılık açısından etkili reçine özlü yakıt tanklarının ve Güçlendirilmiş D-şasilerin varlığı bakımı kolaylaştırır. ZX85USB-7,Çalışma Ağırlığı 9495 kg, Kepçe Kapasitesi0,33 m3
MotorYanmar 4TNV98CT, Motor Gücü67.5 HP / 2000 devir

Reklam
Devamını oku

Hedef Sektör

Yeni Nesil Makinaların Tek Adresi Komatsu

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Trend olan