Takip Edin

Hedef Sektör

FUARDA LOJİSTİK FİRMALARI İÇİN YENİ FIRSATLAR

Yayınlanma tarihi

-

FUARDA LOJİSTİK FİRMALARI İÇİN YENİ FIRSATLAR

Uluslararası lojistik, taşımacılık, depolama teknolojisi ve ekipmanları fuarı Logistika Expo 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Moskova Crocus Expo Fuar Alanında 1 ve 4 nolu salonlarda düzenlenecek.

İlk kez düzenlenecek olan LOGISTIKA EXPO fuarı, Uluslararası İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı – CTT Expo, Uluslararası Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı – COMvex, Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı – CTO EXPO ile birlikte eş zamanlı olarak yan yana salonlarda düzenlenecek. Logistika Expo’nun güncel katılımcıları arasında Comitas, LogistiX, Vertikal TD, Actio Rus, NOBLELIFT, RackFork, JAC, First Logistik, STS Logistics, Cayrus, Avrora, TSC ve diğerleri yer alıyor.

AVRUPADA EN BÜYÜK ENDÜDTRİ OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYOR

Logistika Expo’yu nakliye ve lojistik firmalarının yanı sıra, toptan ve perakende firmaları, çeşitli teknoloji firmaları, acenteler, distribütörler, tedarik zinciri yöneticileri gibi sektörün önemli karar vericilerinin ziyaret etmesi bekleniyor. Eş zamanlı olarak düzenlenecek 4 fuar Rusya ve Doğu Avrupa’daki en büyük endüstri fuarı olma özelliği taşıyacaktır. Fuarlar 2024 yılında toplam 15 salon, 200.000 m2 sergileme alanı ve dış alan olmak üzere, 75.000’den fazla ziyaretçiyi ve yaklaşık 1500 katılımcıyı ağırlayacaktır.

Reklam

TÜRK FİRMALARI İÇİN İMKANLAR ÇEŞİTLİ SUNUYOR

Türkiye Resmi Temsilciliği’nin Taneva Fuarcılık tarafından yürütüldüğü Logistika Expo Fuarı, Türk firmaları için çeşitli imkanlar sunuyor. Taneva Fuarcılık kurucu ortağı Burak Tarkan Baydar tarafından yapılan açıklamada “Logistika Expo, özellikle lojistik ve taşımacılık firmaları, depolama çözümleri, tedarik zinciri yönetimi firmaları, taşımacılık ekipmanları sektörlerinde faaliyet gösteren Türk firmaları için büyük bir fırsat. Eş zamanlı olarak düzenlenecek 4 fuarın sinerjisi ziyaretçiler için eşsiz bir platform sunuyor.  Logistika Expo T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuarlar listesinde yer alıyor. Bu 4 fuarda 10.000 m2’den fazla alanda 100’den fazla Türk firmasının katılımını bekliyoruz. “ dedi.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hedef Sektör

Yayınlanma tarihi

-

ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETEN MÜHENDİSLİK FİRMASI

1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır.

İstanbul İkitelli O.S.B. ‘de 3.000m2 kapalı alan, Çorlu-1 O.S.B.’ de  bulunan 16.000m2 kapalı alan, Bursa’daki fabrikamızda 2.500 m2  kapalı alan, olmak üzere toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi,1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.”

Devamını oku

Hedef Sektör

ULUSLARARASI KALİTEDE ÜRETİM

Yayınlanma tarihi

-

 

1969 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, sıcak dövme yük kaldırma ekipmanları sektöründe ülkemizin en büyük üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

Sektörün talebi doğrultusunda ihtiyaç duyulan yeni ürünleri AR-GE çalışmaları sonucunda üreterek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve Pazar stratejilerini sürekli takip eden firmamız, üretim kalitesini de sürekli yenileyerek Avrupa standartlarında üretim ve kalite kontrol sistemine sahiptir. Sürekli büyümeyi ve uluslararası kalite standartlarında üretim gerçekleştirmeyi prensip kabul eden firmamız, sektörüne alternatif ürünler ve çözümler sunma misyonu çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Devamını oku

Hedef Sektör

KISA SÜREDE TANINMAYA BAŞLANDI

Yayınlanma tarihi

-

 

2012 yılında ürün portföyüne personel yükselticileri ekleyerek faaliyetlerine devam etti. Faaliyetlerine istif makineleri ve transpalet ithalatı ile başlayan Asimato  ilk yıllarında ithal ettiği ürünlerin Türkiye’de satışı ile meşgul oldu. Türkiye’deki farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine hizmet ederek kısa sürede kendi sektöründe tanınmaya başladı.

2013 yılında Asimato forkliftleri’nin satışına başlandı. Kısa sürede yıllık 500 adet satış kapasitesine ulaşıldı. Bugün yıllık 800 adet satış kapasitesi ile sektöründe öncü bir marka haline geldi. 2016 yılında iş makineleri satışına başlandı.  Tekerlekli yükleyiciler ve mini ekskavatör modellerinin satışı ile müşteri portföyünü genişletti. Böylece marka bilinirliliği daha da arttı. 2018 yılından itibaren üretime yoğunlaşan Asimato ürün portföyündeki birçok ürünün üretim alt yapısını tamamladı. 12 yıllık sektör deneyimi ile kuruluşumuzdan bugüne farklı sektörlerdeki müşterilerine önemli katkılar sunan Asimato, ihracat ile büyüme hedefine odaklanmış yatırımlarını bu doğrultuda organize etmektedir.

EN UYGUN HIZLI ÇÖZÜM

Varoluş amacımız, markamıza bağımlı müşterilerimiz ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır. Şirket hedefimiz, üretim, üretim, üretimdir. Misyonumuz, faaliyette bulunduğumuz sektörde müşterilerimizin beklentilerine en uygun ve hızlı çözümleri üretmektir. Vizyonumuz, Asimato markasını gelecekte tüm Dünya’da tanınan bir marka haline getirmektir. Geleceği düşünün. Her şey çok güzel olacak.

Reklam
Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan