Takip Edin

Hedef Sektör

DÜNYANIN ÖNDE GELEN VİNÇ MARKASI

Yayınlanma tarihi

-

 

Dünya’nın önde gelen vinç markası olan Hidrokon, sektörüne öncü olma hedefleri ile temelleri atılan ve kurulduğu günden günümüze kadar üstün mühendisliği ile kendini sektörüne kanıtlamıştır.

Kurulduğu ilk yıllar katlanır bomlu hidrolik vinç üretimi gerçekleştiren Hidrokon, daha sonraki yıllar büyümesine istikrarlı bir şekilde devam etmiş ve ürün bandını genişletmiştir. Günümüzde Katlanır bomlu Mobil Vinç, Tam Katlanır Vinç, Teleskopik Mobil Vinç, İnsan Kaldırma Platformu, ve Marin Vinç olmak üzere 5 ürün kolunda üretimlerini gerçekleştirmektedir. 900’den fazla tedarikçisi, 10 adet yerleşik servis ve 200 kişilik üretim personeli ile 10.000 kişilik bir aileden oluşan Hidrokon, gün geçtikçe ailesini büyütmektedir.

PERSONEL EĞİTİMİNE ÖNEM VERİLİYOR

Personel eğitimine ayrıca önem veren Hidrokon, kurduğu Hidrokon Mühendislik Akademisi ile uzman mühendislerin yetiştirilmesine öncü olmuştur. Geçmişinden güç alarak geleceğe hazırlanan Hidrokon, bugün 30’dan fazla ülke ile başarılı ihracat gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulunan kalite kontrol üniteleri ile dünya kalite standartlarını yakalamıştır. Üstün mühendisliği kalite ile birleştiren Hidrokon, bugün dünyada ülkesini başarılı bir şekilde temsil eden, ülkesinde vinç sektöründe öncü ve müşterilerinin daimi çözüm ortağı olarak konumunu korumaktadır.

Reklam

HER GEÇEN YIL KENDİ REKORUNU KIRIYOR

Sektöründe ilklere imza atmayı kendine ilke edinen Hidrokon, her geçen yıl kendi rekorunu kırmaktadır. Ülke sektöründe AT4100 ile Yengeç Yürüyüşlü Teleskobik Mobil Vinç üretimi gerçekleştiren tek firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak gören Hidrokon, satış odaklı pazarlama anlayışını asla benimsememiş, müşterilerine en doğru çözümü en hızlı şekilde sunmuştur. 2004 yılında Merkez Hidrolik Makine ve 2007 yılında İstanbul Merkez Makine teknik hizmet merkezlerini kurarak sektörüne ışık tutmuştur. Hidrokon misyonu  kaldırma ekipmanları sektörünün en güvenilir firması olarak, güvenli kaldırma çözümleriyle, müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak ve vizyonu Türkiye’de takip edilen ve ilkleri başaran bir firma olarak gelecek nesillere anılacak bir Dünya markası bırakmak

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hedef Sektör

DAR VE ZORLU ÇALIŞMALARIN TEK ADRESİ ERTEKCAM

Yayınlanma tarihi

-

 

 

Bireysel ve kurumsal çözümleri, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres.

1995 yılında İzmir’de kurulan Ertek Cam ve Ertek Örümcek Vinç AŞ. Olarak iki firamızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz cam kaldırma, örümcek platform ve örümcek vinç kiralama ve satış  hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres! Türkiye’nin önde gelen örümcek vinç markası olarak, yüksek manevra kabiliyeti ve güçlü performansıyla öne çıkıyoruz.

 

Reklam

ERTEKCAM BİRÇOK SEKTÖRDE İHTİYAÇI DUYULAN BİR FİRMA

 

Ertek Vinç olarak, inşaat, endüstriyel, tersane ve diğer birçok sektörde ihtiyaç duyduğunuz vinç çözümlerini sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojik yenilikleri ve kalite standartlarını sürekli olarak geliştiriyoruz. Ülkemizin en yenilikçi en büyük örümcek vinç ve örümcek platform kiralama ve satış konusunda önde gelen firmalarından biriyiz uluslar arası makine satış ve kiralama hizmetleri konusundan müşterilerimizin çözüm oluşturmaktayız.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Reklam

 

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, her projeye uygun çözümler sunuyoruz. Bizimle çalışarak, güvenilir ve verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklifler için bize ulaşabilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için ; 0232 246 15 03 telefon numaralarından, info@ertekcam.com mail adresinden ve  www.ertekcam.com  internet sayfasından incelebilirsiniz.

Devamını oku

Hedef Sektör

Enka İle Kaliteli Yönetim Sistemi Mümkün

Yayınlanma tarihi

-

 

Enka Pazarlama‘nın Kalite Yönetim sistemi hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Bir projeyi zamanında ve bütçeye göre tamamlamak, iş makinenizin tüm gün boyunca üstün performans gösterme yeteneğine bağlıdır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını önceden anlamak, müşteri gereksinimleri dahil olmak üzere uygulanabilir şartların gerekliliğini karşılayarak ve müşteri beklentilerinin de üzerinde çözümler sunmaya gayret etmek için var gücüyle çalışılır. Ortak hedef ve yön oluşturmaya liderlik ederek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışanların tamamıyla dahil olabilecekleri bir ortamı yaratmak ve bu ortamı korumak. Yeni Hitachi zx85usb-7 mini ekskavatör ile sahanızda mükemmel uyumuna bakıldığında Hitachi sahiplerinin nesiller boyu ultra güvenilir ve dayanıklı makinelerden yararlanmış olmasının nedeni budur ve Zaxis-7 serisi de aynı anlayışa sahiptir. Temel performansa dayalı motor, yeterli gücü sağlamak için bir turboşarj ile donatılmıştır ve kazma gücündeki %4’lük iyileştirme, önceki modele kıyasla üretkenliği %6 artırmıştır.

GÜVENLİK İÇİN ÖNLEM ALINDI

Üst yapının zemini, önceki modele göre 140 mm daha alçak olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da gövdenin stabilitesini %10 oranında artırır ve ağır ön ataşmanları takarken güvenlik hissini artırır. Ataşmanlarla çalışma göz önünde bulundurularak, debi ayarı, hidrolik quick coupler (Opsiyonel), Yardımcı Fonksiyon Kolu (AFL) vb. için bağlantı kitleri sunulmaktadır ve çeşitli çalışma durumlarında kullanımı kolaylaştırır. Dayanıklılık açısından etkili reçine özlü yakıt tanklarının ve Güçlendirilmiş D-şasilerin varlığı bakımı kolaylaştırır. ZX85USB-7,Çalışma Ağırlığı 9495 kg, Kepçe Kapasitesi0,33 m3
MotorYanmar 4TNV98CT, Motor Gücü67.5 HP / 2000 devir

Reklam
Devamını oku

Hedef Sektör

Yeni Nesil Makinaların Tek Adresi Komatsu

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Trend olan