Takip Edin

Ağır Yük Taşıma Araçları

CAT Mini Ekskavatörler Büyük Güç ve Performans Sunuyor

Yayınlanma tarihi

-

Borusan Cat, mini ekskavatörlerden 2 ton, 4 ton, 5 ton ve 9 ton sınıfındaki modelleri getirerek müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor. 301.7, 303.5, 305 ve 308 modelleri çok çeşitli uygulamalarda yardımcı olmak için kompakt bir boyutta güç ve performans sunuyor. Cat mini ekskavatörlerin dayanıklı şase ve çerçeve ile kısa kuyruk tasarımı, kapalı alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışma sağlıyor. Operatör konforunu ön planda tutan geniş kabin ortamı ve süspansiyonlu koltuk, ayarlanması kolay kolçaklar ve joystick kontrol içeriyor. Yüksek Tanımlamalı Hidrolik Sistem, çalışma hassasiyeti, verimli performans ve daha fazla kontrol edilebilirlik sağlayan yük duyarlılığı ve akış paylaşma özelliği sunuyor. Kontrol Edilebilir Güç özelliği, ihtiyaç olduğu anda optimum verimlilik ve performans sağlıyor. Bu Cat mini ekskavatör avantajları otomatik sistem, uygun motor gücüyle yakıt verimliliği sağlayarak tüm çalışma ihtiyaçlarını istenildiği şekilde karşılıyor. Servis kolaylığında sınıfının en iyisi Cat mini ekskavatörler, olabildiğince konforlu ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Cat mini ekskavatörler, rakip makinalara kıyasla daha uzun servis aralıkları ile güvenilirdir. Daha az parça ile üretildikleri için daha az onarıma ihtiyaç duyulur. Bu makinalarm işbaşında daha fazla, serviste daha az zaman harcaması anlamına gelir. Tek parça yukarı kaldırılabilen tilt kabin özelliği, makinanızm bileşenlerine hızlı erişim sağlayarak ekipmanınıza bakım yapmanız gerektiğinde arıza süresini azaltmaya yardımcı olur. -Çeşitli uygulamalarda çalışmanıza yardımcı olacak kompakt tasarımıyla yüksek performans, dayanıklılık ve çok yönlülük sağlar. -Dayanıklı şase ve kısa kuyruk tasarımı sayesinde dar alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışmanızı sağlar. -Kolay ulaşılabilir servis noktaları ve düşük bakım maliyetleri sayesinde kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz. -Joystick kontrolü ile manevra kabiliyeti yüksek ve kullanımı kolay Cat Yeni Nesil Mini Ekskavatörlerle en yüksek verimde çalışabilirsiniz.

 

303.5 CR Mini Ekskavatör | Cat | Caterpillar

Büyük Güç ve Performans Sunuyor Borusan Cat, mini ekskavatörlerden 2 ton, 4 ton, 5 ton ve 9 otomatik sistem, uygun motor gücüyle yakıt verimliliği sağlayarak ton sınıfındaki modelleri getirerek müşterilerin ihtiyaçlarına tüm çalışma ihtiyaçlarını istenildiği şekilde karşılıyor, çözüm sağlıyor. 301.7, 303.5, 305 ve 308 modelleri çok çeşitli uygulamalarda yardımcı olmak için kompakt bir boyutta güç ve Servis kolaylığında Sinifinin en İyİSİ performans sunuyor. Cat mini ekskavatörlerin dayanıklı şase Cat mini ekskavatörler, olabildiğince konforlu ve çok yönlü ve çerçeve ile kısa kuyruk tasarımı, kapalı alanlarda konforlu ve olacak şekilde tasarlanmıştır. Cat mini ekskavatörler, güvenli biçimde çalışma sağlıyor. Operatör konforunu ön planda rakip makinalara kıyasla daha uzun servis aralıkları ile tutan geniş kabin ortamı ve süspansiyonlu koltuk, ayarlanması güvenilirdir. Daha az parça ile üretildikleri için daha az kolay kolçaklar ve joystick kontrol içeriyor. Yüksek Tanımlamalı onarıma ihtiyaç duyulur. Bu makinalarm işbaşında daha Hidrolik Sistem, çalışma hassasiyeti, verimli performans ve fazla, serviste daha az zaman harcaması anlamına gelir, daha fazla kontrol edilebilirlik sağlayan yük duyarlılığı ve akış Tek parça yukarı kaldırılabilen tilt kabin özelliği, makinanızm paylaşma özelliği sunuyor. Kontrol Edilebilir Güç özelliği, ihtiyaç bileşenlerine hızlı erişim sağlayarak ekipmanınıza bakım olduğu anda optimum verimlilik ve performans sağlıyor. Bu yapmanız gerektiğinde arıza süresini azaltmaya yardımcı olur. -Çeşitli uygulamalarda çalışmanıza yardımcı olacak kompakt tasarımıyla yüksek performans, dayanıklılık ve çok yönlülük sağlar. -Dayanıklı şase ve kısa kuyruk tasarımı sayesinde dar alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışmanızı sağlar.

Caterpillar 302.7 D CR

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ağır Yük Taşıma Araçları

RENAS, FİLOSUNA 12 ADET RENAULT RUCKS T 520 ÇEKİCİ KATT

Yayınlanma tarihi

-

 

Renas Lojistik, Renault Trucks’ın yüksek beygir gücüne sahip modelleri ile filosunu büyüttü.

Mersin’in gıda lojistiği alanında uzman lojistik firmalarından, tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye Cumhuriyetleri’ne yaş meyve-sebze lojistiği gerçekleştiren Renas, filosuna 12 adet Renault Trucks T520 çekici kattı. 2023 yılında başlayan alımlarıyla filosunun yaklaşık yüzde 60’ını Renault Trucks çekicilere dönüştüren Renas’ın tüm Renault Trucks araçları 520 beygir gücünde yola çıkıyor. Renas Lojistik’in yeni araçları Yönetim Kurulu Başkanı Masum Aktaş’a Renault Trucks Türkiye ve Erman Ticari Araçlar’ın yöneticileri tarafından teslim edildi.

Devamını oku

Haber

Arkas Bunker’dan Türkiye’de bir ilk…

Yayınlanma tarihi

-

Arkas Bunker’dan Türkiye’de bir ilk… Arkas Bunker Türkiye’de Denizcilik Yakıtlarında Sürdürülebilirlik Sertifikasını Alan İlk Yakıt İkmal Şirketi Oldu!

Arkas Bunker sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda ilklere imza atıyor. Bu kapsamda Tarım, gıda ve biyoenerji endüstrilerinde sürdürülebilirliği destekleyen, dünya çapında tanınan bir sertifika sistemi olan Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasını (ISCC
– International Sustainability and Carbon Certification) aldı.
Arkas Holding iştiraklerinden Arkas Bunker, denizcilik yakıtlarında sürdürülebilir iş modeli ile
yoluna devam ederken şirketlerin karbon emisyonunu azaltmalarına destek vermek üzere
projelerine devam ediyor.
Çevre ve kaynakların korunması misyonu ile uyumlu olarak uluslararası nitelikte, uygulamaya
yönelik ve şeffaf bir sistem sağlayan dünyanın en itibarlı sertifikasyon programları arasında
yer alan ISCC'den onay aldı.
Biyokütle, biyoyakıt ve diğer yenilenebilir ham maddelerin sürdürülebilir üretimini ve
tedariğini doğrulamak için kullanılan, çok paydaşlı olarak geliştirilmiş, uluslararası kabul
görmüş bir sürdürülebilirlik sertifikasyon sistemi olan ISCC sayesinde Arkas Bunker
sürdürülebilirlik hedeflerine bir adım daha yaklaştı.
ISCC Sertifikası kriterleri arasında yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uyum, sürdürülebilir
arazi kullanımı ve biyolojik çeşitliliğin korunması, sera gazı emisyonlarının ve diğer çevresel
etkilerin azaltılması, insan haklarına ve işçi haklarına saygı, sorumlu su kullanımı ve
yönetiminin yanı sıra tedarik zincirinde izlenebilirlik ve şeffaflık kriterlerine uyum yer alıyor.
“Doğanın kendi evrimi içinde bir sonraki gün aynen mevcut olabilen enerji kaynağı” olarak
tanımlanan yenilenebilir enerji kaynaklarının en büyük özelliği, karbondioksit emisyonlarını
azaltarak çevrenin korunmasına yardımcı olmaları, yerli kaynaklar oldukları için enerjide dışa
bağımlılığın azalmasına ve istihdamın artmasına katkıda bulunmaları ve kamuoyundan yaygın

ve güçlü destek almaları olarak biliniyor. Aynı zamanda fosil yakıtlar kullanılmadan
üretildikleri için sürdürülebilirler. Bu sayede doğal gaz, kömür ve petrol gibi enerji kaynakları
tükenmeden yenilenebilir ve çevreye daha az zararlı yakıtlar kullanılmış oluyor.
Arkas Bunker Genel Müdürü Seçkin Gül, armatörlerin ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülebilir
ve çevreci yakıtları radarlarında tutmaya devam edeceklerini söyledi.

Devamını oku

Ağır Yük Taşıma Araçları

SİVASTA ETKİNLİK DÜZENLENDİ

Yayınlanma tarihi

-

 

Bomak marubeni dağıtım ve servis kapsamındaki ilk müşteri etkinliğini sivasta gerçeklşeştirdi.

Türkiye temsilciliği marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş tarafından yürütülen yol ve asfalt makinaları üreticisi mumag sivasta düzenlediği etkinlikte BF 800 C-3 S600 FİNİŞER , BW 213 D-5 VE BW 161 AD-5 gibi en yeni modellerini sergiledi. Dünyada milyonlarca kilometre yolda imzası bulunan fransız hayat grubu’nun bir parçası olan Bomag 2024 ilk özeol nüşteri etkinliğinde deneyimli yol emektarı yönetiçiler ve karar vericiler bir araya geldi. Bomagın en güncel teknojilerinin barındıran modellerine ek olarak  Marubeni dağıtımve servis katma değerli satış sonrası hizmetleriyaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri hakkında bilgiletr katılımcılara aktarıldı

Devamını oku

Trend olan