Takip Edin

Ağır Yük Taşıma Araçları

Volvo kompakt ekskavatörler verimli ve güvenli çalışma sağlıyor

Yayınlanma tarihi

-

Volvo Iş Makinaları’nın Türkiye distribütörü Ascendum Makina, uzun yılladır kompakt ekskavatörlerin en çok tercih edilen tedarikçileri arasında yer alıyor. Markanın tercih sebeplerinin ilki, Volvo İş Makinaları’nın rakip kompakt makinelere kıyasla gösterdiği yüksek performans, üretkenlik ve pratik çalışma imkanı. Yüksek üretkenlik ve düşük yakıt tüketimiyle birlikte Ascendum Makina, sağladığı etkin satış sonrası hizmetlerle de işletme maliyetlerine destek oluyor. Dar alanlarda efektif çalışma Volvo İş Makinaları tarafından üretilen kompakt ekskavatörler, konforlu kabinlere ve hassas işlemler için kullanımı kolay gelişmiş kontrol levyelerine sahip.

Volvo kompakt ekskavatörler verimli ve güvenli çalışma sağlıyor - Formen  Dergisi

Güvenli ve çalıştırması kolay bir tasarıma sahip olan makineler 2 ton sınıfında ECR18E ve kabinli EC18E, 3-4 ton arasında ECR35D, 5-6 ton sınıfında EC60E ve 8-9 ton arası sınıfta ECR88D ile pazara sunuluyor. Volvo kompakt ekskavatörler, yüksek kaldırma kapasiteleri, kolay servis ve bakım, dar alanlarda efektif çalışma ve taşıma kolaylığı özellikleri ile işlerin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor. EC60E 60 beygir gücünde 1500 devirde 22iNm tork üretebilen Volvo D2.6 H dizel motorla donatılı. Makine son emisyon düzenlemelerini tamamen karşılıyor. 3111 bom,ı.6m arm ve 0.187 metreküplük kova ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. 44 kN’luk koparma kuvvetine sahip EC60E kule dönüşü yapmadan sağa sola dönebilen offset bom, yüke duyarlı tip ana hidrolik sistem, fabrika montajlı kırıcı hattı ve dozer bıçağı gibi pek çok ayrıcalığa sahip. Yakıt tasarrufu sağlayan otomatik rolanti sistemi Makine üzerinde yakıt tasarrufa sağlayan otomatik rolanti sistemi ve levyelere ayarlanan süre boyunca dokunulmadığmda, makinenin gereksiz çalışmasını önlemek için eklenmiş motor otomatik kapama gibi özelliklere sahip.

Volvo kompakt ekskavatörler verimli ve güvenli çalışma sağlıyor - Formen  Dergisi

EC6oE’de ayrıca her seviyeden servis imkanı, sınıfının en geniş görüf açısına sahip kabini ve kabine çıkarken 3 noktalı tutunma bulunuyor. Makine; geniş çalışma alanına sahip kabin içerisinde süspansiyonlu koltuk ile birlikte hareket eden levyeler, geniş led ekran üzerinden her seçeneğe kolaylıkla erişim imkanı ve geniş saklama alanları gibi özellikleriyle güvenlik ve konforda lider konumda, ü 40 ÜRÜN TANITIM FORMEN Ekim 2023 V Volvo kompakt ekskavatörler ^fâpIHgL verimli ve güvenli kenlik ve düşük yakıt tüketimiyle birlikte Ascendum Makina, sağladığı etkin satış sonrası hizmetlerle de işletme maliyetlerine destek oluyor.

Satılık Volvo mini ekskavatör fiyatları | Machineryline Türkiye

Koparma kuvvetine sahip EC60E kule dönüşü yapmadan sağa sola dönebilen offset bom, yüke duyarlı tip ana hidrolik sistem, fabrika Dar alanlarda efektif çalışma montajlı kırıcı hattı ve dozer bıçağı gibi pek çok ayrıcalığa sahip. Volvo İş Makinaları tarafından üretilen kompakt ekskavatörler, konforlu kabinlere ve hassas işlemler için kullanımı kolay gelişmiş kontrol Yaklt tasarrufu Sağlayan otomatik rolanti SİStemİ levyelerine sahip. Güvenli ve çalıştırması kolay bir tasarıma sahip olan Makine üzerinde yakıt tasarrufa sağlayan otomatik rolan- makineler 2 ton sınıfında ECR18E ve kabinli EC18E, 3-4 ton arasında ti sistemi ve levyelere ayarlanan süre boyunca dokunulma- ECR35D, 5-6 ton sınıfında EC60E ve 8-9 ton arası sınıfta ECR88D ile dığmda, makinenin gereksiz çalışmasını önlemek için ek- pazara sunuluyor. Volvo kompakt ekskavatörler, yüksek kaldırma ka- lenmiş motor otomatik kapama gibi özelliklere sahip, pasiteleri, kolay servis ve bakım, dar alanlarda efektif çalışma ve taşıma EC6oE’de ayrıca her seviyeden servis imkanı, sınıfının en geniş görüş kolaylığı özellikleri ile işlerin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor. açısına sahip kabini ve kabine çıkarken 3 noktalı tutunma bulunu- EC60E 60 beygir gücünde 1500 devirde 22iNm tork üretebilen yor. Makine; geniş çalışma alanına sahip kabin içerisinde süspan- Volvo D2.6 H dizel motorla donatılı.

 

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ağır Yük Taşıma Araçları

RENAS, FİLOSUNA 12 ADET RENAULT RUCKS T 520 ÇEKİCİ KATT

Yayınlanma tarihi

-

 

Renas Lojistik, Renault Trucks’ın yüksek beygir gücüne sahip modelleri ile filosunu büyüttü.

Mersin’in gıda lojistiği alanında uzman lojistik firmalarından, tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye Cumhuriyetleri’ne yaş meyve-sebze lojistiği gerçekleştiren Renas, filosuna 12 adet Renault Trucks T520 çekici kattı. 2023 yılında başlayan alımlarıyla filosunun yaklaşık yüzde 60’ını Renault Trucks çekicilere dönüştüren Renas’ın tüm Renault Trucks araçları 520 beygir gücünde yola çıkıyor. Renas Lojistik’in yeni araçları Yönetim Kurulu Başkanı Masum Aktaş’a Renault Trucks Türkiye ve Erman Ticari Araçlar’ın yöneticileri tarafından teslim edildi.

Devamını oku

Haber

Arkas Bunker’dan Türkiye’de bir ilk…

Yayınlanma tarihi

-

Arkas Bunker’dan Türkiye’de bir ilk… Arkas Bunker Türkiye’de Denizcilik Yakıtlarında Sürdürülebilirlik Sertifikasını Alan İlk Yakıt İkmal Şirketi Oldu!

Arkas Bunker sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda ilklere imza atıyor. Bu kapsamda Tarım, gıda ve biyoenerji endüstrilerinde sürdürülebilirliği destekleyen, dünya çapında tanınan bir sertifika sistemi olan Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasını (ISCC
– International Sustainability and Carbon Certification) aldı.
Arkas Holding iştiraklerinden Arkas Bunker, denizcilik yakıtlarında sürdürülebilir iş modeli ile
yoluna devam ederken şirketlerin karbon emisyonunu azaltmalarına destek vermek üzere
projelerine devam ediyor.
Çevre ve kaynakların korunması misyonu ile uyumlu olarak uluslararası nitelikte, uygulamaya
yönelik ve şeffaf bir sistem sağlayan dünyanın en itibarlı sertifikasyon programları arasında
yer alan ISCC'den onay aldı.
Biyokütle, biyoyakıt ve diğer yenilenebilir ham maddelerin sürdürülebilir üretimini ve
tedariğini doğrulamak için kullanılan, çok paydaşlı olarak geliştirilmiş, uluslararası kabul
görmüş bir sürdürülebilirlik sertifikasyon sistemi olan ISCC sayesinde Arkas Bunker
sürdürülebilirlik hedeflerine bir adım daha yaklaştı.
ISCC Sertifikası kriterleri arasında yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uyum, sürdürülebilir
arazi kullanımı ve biyolojik çeşitliliğin korunması, sera gazı emisyonlarının ve diğer çevresel
etkilerin azaltılması, insan haklarına ve işçi haklarına saygı, sorumlu su kullanımı ve
yönetiminin yanı sıra tedarik zincirinde izlenebilirlik ve şeffaflık kriterlerine uyum yer alıyor.
“Doğanın kendi evrimi içinde bir sonraki gün aynen mevcut olabilen enerji kaynağı” olarak
tanımlanan yenilenebilir enerji kaynaklarının en büyük özelliği, karbondioksit emisyonlarını
azaltarak çevrenin korunmasına yardımcı olmaları, yerli kaynaklar oldukları için enerjide dışa
bağımlılığın azalmasına ve istihdamın artmasına katkıda bulunmaları ve kamuoyundan yaygın

ve güçlü destek almaları olarak biliniyor. Aynı zamanda fosil yakıtlar kullanılmadan
üretildikleri için sürdürülebilirler. Bu sayede doğal gaz, kömür ve petrol gibi enerji kaynakları
tükenmeden yenilenebilir ve çevreye daha az zararlı yakıtlar kullanılmış oluyor.
Arkas Bunker Genel Müdürü Seçkin Gül, armatörlerin ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülebilir
ve çevreci yakıtları radarlarında tutmaya devam edeceklerini söyledi.

Devamını oku

Ağır Yük Taşıma Araçları

SİVASTA ETKİNLİK DÜZENLENDİ

Yayınlanma tarihi

-

 

Bomak marubeni dağıtım ve servis kapsamındaki ilk müşteri etkinliğini sivasta gerçeklşeştirdi.

Türkiye temsilciliği marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş tarafından yürütülen yol ve asfalt makinaları üreticisi mumag sivasta düzenlediği etkinlikte BF 800 C-3 S600 FİNİŞER , BW 213 D-5 VE BW 161 AD-5 gibi en yeni modellerini sergiledi. Dünyada milyonlarca kilometre yolda imzası bulunan fransız hayat grubu’nun bir parçası olan Bomag 2024 ilk özeol nüşteri etkinliğinde deneyimli yol emektarı yönetiçiler ve karar vericiler bir araya geldi. Bomagın en güncel teknojilerinin barındıran modellerine ek olarak  Marubeni dağıtımve servis katma değerli satış sonrası hizmetleriyaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri hakkında bilgiletr katılımcılara aktarıldı

Devamını oku

Trend olan