Takip Edin

Sektörel Gündem

Atilla Dural’dan müşterilerine her türlü boyuttaki projeler için kapsamlı çözüm

Yayınlanma tarihi

-

Atilla Dural

Atilla Dural Genel Müdürü Turgay Dural, müşterilerine her türlü boyuttaki projeler için kapsamlı çözümler ürettiklerini ifade ediyor.

Atilla Dural olarak müşterilere çözüm getiren ve daima en iyi hizmet kalitesine ulaşmak için kendini geliştiren bir yapıya sahip olduklarını ifade eden Turgay Dural şunları söyledi: “Firmamız pazardaki büyük, kaliteli ve tecrübeli kule vinç ve inşaat asansörü tedarikçisi konumunu korumayı ve müşterilerine her türlü boyuttaki projeleri için tam kapsamlı çözüm merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir. Güncel projelerimizden örnek vermek gerekirse, ASL İnşaat firmasının yapımını üstlendiği Levent- Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde modern inşaat tekniklerinin tamamını kulladık.  Güryapı & Yapı Yapı firmalarının, Ataşehir Finans Merkezi projesine, proje çalışmalarımız neticesinde, mevcut binalar arası projeye özel, 140 m yüksekliğe tırmanacak, Liebherr 180 HC-L  ve SaezSLH 190 model 2 adet Luffing model kule vinç, 2 Adet  130m yüksekliğine tırmanacak. Özel gövde kompozisyonlu Liebherr 130 EC-B6 ve 1 adet SAEZ TLS65B6  model kulevinçlerimiz ile projeye özel teknik çözüm sağladık. Dilmen Yapı ve Toprah Yapı firmalarının, Ataşehir Modern projesi için, proje çalışmalarımız sonrasında, Huh :170m ve Huh :200m Final yüksekliğine ulaşacak; 2 adet LIEBHERR 154EC-H ve 1 adet 130 EC-B kule vinç ile çözüm ortakları olduk.

Merkez Bankası Projesi

Limak İnşaat firmasının yapımını üstlendiği, Türkiye’nin en yüksek kulesi olan Merkez Bankası projesi için, Emlak Konut ve Limak inşaat firması ile yapılan görüşme ve toplantılarımız neticesinde projeye özel teknik çözüm ile kule için, 1 adet  335m final yüksekliğine ulaşacak, bina içi tırmanır, LIEBHERR 280HC-L 24T, podyum kısmı için, 1 adet liebherr 120K ve firmanın kendisine ait olan, 3 adet Liebherr 280HC-L 12T kule vinci kurulumu gerçekleştireceğiz. Siyah Kalem Mühendislik firmalarının, Ataşehir Finans Merkezi projesine, proje çalışmalarımız neticesinde, mevcut binalar arası projeye özel 2 adet Liebherr 280HC-L, 1 Adet Liebherr 180 HC-L, 2 Adet Liebherr 154EC-H6 ve 1 Adet Liebherr 120K.1 Toplamda 6 adet özel Luffing , T tipi,  ve Kendi Kendine Kurulabilen ( Self leveling) model kule vincimiz ile hizmet sağladık. Gürsoy Grup firmalarının, Zonguldak’ta yapılacak Selahaddin Camii Projeye özel Huh =73m serbest yüksekliğinde özel gövde kompozisyonlu, Liebherr 154 EC-H6 çözüm çözüm ortağı olduk. Rast Makine firmasının Kağıthane Otto Kağıthane projesine, iki yüksek bina arası ve dar parsellere özel SAEZ SAL190 model Luffingkule vincimiz ile projeye özel çözüm ile hizmet sağladık.

Ömer Suiçmez: MÜŞTERİLERİMİZE SAHA VE SAHA DIŞINDA HİZMET VERİYORUZ

Atilla Dural Satış ve Pazarlama Müdürü Ömer Suiçmez şu bilgileri verdi:Müşterilerimize saha ve saha dışında hizmet veriyoruz. SAEZ’i terch etmemizde birden fazla neden var. Satış sonrası hizmetler de başlı başına bir olay. Satış sonrası çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. 55 yıllık bir geçmişimiz var. Atilla Dural olarak birçok firmanın göremediği büyük şantiyelere rol model olduk. İSG eğitimlerinde sektörün en başındaki firmalardan geliyoruz. Eğitimde her zaman ön plandayız. Eğitim bizim olmazsa olmazımız. Burası eski İETT garajının olduğu yer. Levent Camii, lokasyon anlamında çok önemli bir proje. Çoğu firma buraya teklif vermiş. Tasarımlarırımızı ve projelerimizi çok dikaktli, A’dan Z’ye çözüm odaklı gerçekleştirdik. Tecrübelerimizi sahaya yansıttık. Burada mühendislik çözümü yapılarak burayı aldık. Ustalık eseri bir proje burası. Liber 154 SP burada hizmet veriyor. Liber 130 ECB makinemiz de dar alanlarda rahat çalışıyor. Makinalarımızla, mühendislik işimizle bu projeye özel bir katma değer sağladık diyebiliriz. 2023’ün sonunda bu projeyi finalize edeceğiz.”

 

 

 

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

Deprem bölgesinde akaryakıt sıkıntısı yaşanıyor: ‘Hasar ve trafik yüzünden sorunlar yaşanıyor’

Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Genel Başkanı Murat Bilgin deprem bölgesine ikmal konusunda sıkıntı olduğunu, yollarda oluşan hasar ve trafik yüzünden sorunlar yaşandığını söyledi.

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Genel Başkanı Murat Bilgin deprem bölgesindeki akaryakıt tedariki konusunda bilgiler verdi.

Bloomberg HT televizyonundaki yayına katılan Bilgin, trafik ve hava koşulları nedeniyle ulaşımda aksamaların olduğunu yakında Batman rafinerisinin de bölgeye mazot konusunda yardımcı olacağını söyledi.

Bilgin’in konuşmasından satır başları şöyle:

“- Teknik olarak bazı istasyonlarda deprem hasarı olmuş durumda, bazılarında elektrik hatlarında kopukluk var.

– Çalışan istasyonlarımız da akaryakıtlarını bitinceye kadar veriyorlar. İkmal konusunda sıkıntı var.

– Bu bölge Ataş dolum tesisinden besleniyor. Maalesef yollarda birtakım bozukluklar var. İklim koşulları da onları zorluyor.

– Bir başka problem de trafik olması. İnsanlar bulundukları şehirden çıkmak istiyorlar veya bazıları da yakınlarını almaya gitmek istiyor. Bu da bir trafik karışıklığı oluşturuyor.

– Elimizden geldiğince ulaşmaya çalışıyoruz.”

Devamını oku

Sektörel Gündem

Son dakika! Kahramanmaraş depreminin ardından Kerkük – Ceyhan hattında sevkiyat durdu

Son dakika gelişmesi… Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle Kerkük-Ceyhan ham petrol boru hattında sevkiyat durdu.

Yayınlanma tarihi

-

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi, Türkiye ve Suriye’de tahribat yaratan depremlerin ardından Kerkük-Ceyhan ham petrol boru hattından sevkiyatı durdurdu.

Bölgesel yönetimin tabi kaynaklar bakanlığının resmi açıklamasında, boru hatlarının ayrıntılı incelemesi tamamlandıktan sonra sevkiyatın tekrar başlayacağı belirtildi.

Bugün erken saatlerde Kahramanmaraş-Pazarcık ilçesi merkezli gerçekleşen 7.7 büyüklüğündeki deprem 10 ilde tahribat yaratırken, bölgede en az 1,014 kişi hayatını kaybetti.

Yıkılan çok sayıdaki binada arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Öte yandan, saat 13.25’te Kahramanmaraş merkezli, 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Devamını oku

Sektörel Gündem

Son dakika… Ceyhan’da hasar şüphesi: Faaliyetler durdu

Son dakika gelişmesi… Türkiye’den uluslararası pazarlara Azeri ve Irak petrolünü taşıyan boru hatlarında herhangi bir hasar bildirilmezken, ihracat terminali Ceyhan’da hasar şüphesiyle faaliyetlere ara verildi.

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye üzerinden uluslararası pazarlara Azeri ve Irak petrolünü taşıyan ham petrol boru hatlarında herhangi bir hasar bildirilmezken, ihracat terminali Ceyhan’da hasar oluştuğu şüphesiyle faaliyetlere ara verildi.

Reuters’ın haberine göre; bir enerji yetkilisi Irak petrolünü taşıyan Kerkük-Ceyhan ve Azeri petrolünü taşıyan Bakü-Tiflis-Ceyhan ham petrol boru hatlarından akışın devam ettiğini ifade etti.

Ceyhan’da faaliyetlere ara verildi

Türkiye’nin başlıca petrol terminallerinden Ceyhan’da ise faaliyetlere ara verildiği bildirildi.

Tribeca Shipping tarafından yayımlanan notta terminalde hasar meydana geldiği yönünde bilgiler bulunduğu ve konu hakkında değerlendirme toplantısı yapılacağı belirtildi.

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr

Trend olan

EnglishTurkish