Takip Edin

Vinçli Taşıma

Anadolu Vinç Kiralama, Anadolu Yakası vinç ve sepetli platform kiralama hizmetlerinde başarılı işler gerçekleştiriyor

Yayınlanma tarihi

-

Günümüzde yapılaşmanın artmasıyla bir sektör olağanüstü gelişme gösterdi, bu sektör tabii ki inşaat sektörüdür. İnşaat sektöründe önemli olan araçlardan biri ise vinçlerdir. Vinçler hem iş gücünden tasarrufu sağlarken hem de zamandan tasarruf sağlıyor. Yatırımlarımızı pandemi öncesinde, vinçlere olan talebin oldukça artmasına sebep olduğunu belirten Anadolu Yakası’nda açık hava reklamcılığı ve vinç platform kiralaması yapan Anadolu Vinç Platform Ltd. Şti. firmasının Genel Müdürü Ali Rıza GÜRCÜ Tku Magazin dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu…

ARD Reklam ve Anadolu Platform Genel Müdürü Ali Rıza Gürcü “ARD Reklam olarak faaliyetlerimizi başladık. Platform ve vinç makine parkı oluşturarak kiralama sektöründe çok önemli bir işe imza attık. 2007 yılında Kıbrıs’ta prefabrik ev yapmaya başladık. 2010 yılında ARD Reklam firmasını kurduk. 150’e yakın panomuz bulunmakta. Bunları büyük ölçekli firmalara kiraya vermekteyiz. Pandemi öncesi Gebze’de aldığımız arsa üzerine ve yeni bir merkez kurmak için kolları sıvadık. Pandemi döneminde ara verdik, normalleşme ile tekrar devam ediyoruz. Anadolu Platform’u 2010 yılında gelişen işlerimiz neticesinde kurmak zorunda kaldık. Şu an kiraya verdiğimiz 6 adet sepetli platform ve muhtelif makinalarımız mevcut. Ürün gamımız bu kadar genişlediği için kiralama sektörüne de merhaba demiş olduk” dedi.

Vinç kiralama sepetli platform Anadolu yakası vinç kiralama Tuzla, Pendik, Maltepe, Kaynarca, Dudulu, Çekmeköy, Ümraniye, Kadıköy, Bostancı, Üsküdar bölgelerinde yaptığımız sepetli ve vinç kiralamaları haricinde sektöre deyim yerindeyse önemli bir ivme ile giriş yaptıklarını kaydeden Gürcü, “Piyasada bulunmayan, özel makinalar yaptırdık. 45mt’lik kırmalı teleskopik bir ürünle başladık. Müşteri portföyümüzde sektörümüzle ilgili firmalar bulunmakta. Diğer sektör firmalarına kiralama yapmamaktayız. Oldukça büyük projelerde de yer aldık. Yalova Köprüsü’nde Önder Vinç’e, 3.boğaz Köprüsü’nde Zafer Vinç’e, İlahiyat Camisi projelerinde hizmet verdik. Piyasada www.anadoluvinc.com.tr Anadolu vinç kiralama platform olarak alanımızda oldukça tanınır bir firma haline geldik.” ifadelerini kullandı.

VİNÇ SEPETLİ PLATFORM KİRAMASINDA ANADOLU YAKASINDA ÖN PLANA ÇIKTIK

Gürcü, “İstanbul’da yapılaşmanın artması Anadolu yakasında da büyük işler yapmamıza sebep olmuştur. Anadolu yakasında özellikle, Pendik-Maltepe, Tuzla, Kaynarca, Dudulu, Çekmeköy, Ümraniye , Kadıköy, Bostancı ,Üsküdar bölgelerinde vinç ,sepetli platform  kiralama konusunda üst sıraları zorlamaktayız. Vinçlerin sağladığı faydaları saymakla bitiremeyeceğimiz var olan bir gerçek olmakla beraber Anadolu yakasında platform kiralama da ön plana çıktık.” dedi. www.anadoluvinc.com.tr

 

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vinçli Taşıma

Kontrolden çıkan vinç, boş araziye düştü

Yayınlanma tarihi

-

Seyir halinde giden vinç sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu boş olan araziye uçtu. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.

Kaza, saat 21.00 sıralarında Yeniçağa gişelerinden 5 kilometre uzaklıkta Ankara istikametinde meydana geldi. Seyir halinde giden vinç sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu boş araziye uçtu. Vatandaşların ihbarı üzerine Olay yerine kısa süre içerisin de Jandarma ve İtfaiye ekipleri geldi. Yol kenarına uçan aracın içinden yaralı olarak çıkarılan sürücü, olay yerinde sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Ankara istikametinde trafikte kısa süreli yoğunluk yaşandı.

Devamını oku

Trend olan

EnglishTurkish