Takip Edin

Haber

80’den fazla ülkeyi buluşturan  Avrasya’nın en büyük sektör fuarı başlıyor!

Yayınlanma tarihi

-

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı sektörü buluşması FESPA Eurasia için geri sayım başladı. Bölgede tüm yıl heyecanla beklenen ve 23-26 Kasım’da 10. kez düzenlenecek olan FESPA Eurasia, 80’den fazla ülkeden ziyaretçiyi ağırlayacak. 500’den fazla marka fuarda endüstriyel reklam, tekstil, serigrafi ve promosyon baskı ürünlerinden, LED’lere, 3D ürünlerden geniş format baskısı ve araç kaplamaya kadar en yeni teknolojilerini sergileyecek. Sektöre Türkiye’de 4 günde 1 milyar dolardan fazla ticaret hacmi sağlayacak olan FESPA Eurasia, 10 bini aşkın ziyaretçiye bu yıl da rekorunu yenileyecek.

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia, 10’uncu kez sektörü sektörü İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor. Bütün yıl heyecanla beklenen ve 23-26 Kasım’da 10. kez kapılarını açacak olan FESPA Eurasia, 80’den fazla ülkeden ziyaretçiyi ağırlayacak.

 

Fuarda 500’den fazla marka fuarda endüstriyel reklam, tekstil, serigrafi ve promosyon baskı ürünlerinden, LED’lere, 3D ürünlerden geniş format baskısı ve araç kaplamaya kadar en yeni teknolojilerini sergileyecek. Sektöre Türkiye’de 4 günde 1 milyar dolardan fazla ticaret hacmi sağlayacak olan FESPA Eurasia, 10 bini aşkın ziyaretçiye bu yıl da rekorunu yenileyecek.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı endüstrisinin öncü etkinliklerinden olan FESPA Eurasia, geçtiğimiz yıl 500’den fazla markanın ve 10 binden fazla ziyaretçinin katılımıyla 87 ülkeden sektör temsilcisine ev sahipliği yapmıştı. FESPA Eurasia, yerli üreticilere yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunarken, bu yıl da sektör temsilcilerinin yeni pazarlar keşfetmesine olanak tanıyacak. Etkinlik, katılımcılarına yıllık 1 milyar dolarlık bir iş hacmi sağlayacak ve binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparak yeni iş ortaklıklarının önünü açacak.

Reklam

 

FESPA Eurasia Yönetim Kurulu Üyesi Levent Olcayto, fuar için tüm sektörün nefesini tuttuğunu belirterek şöyle konuştu: “Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) ve FESPA işbirliğiyle düzenlenen fuarın geliri yine sektör için kullanılacak. Geçen yılki rekoru kırmayı hedefliyoruz. Trendleri belirleyecek bu etkinlikte katılımcılar en yeni teknolojilerini ve uygulamalarını tanıtacaklar. Tüm sektörü bu yenilikleri keşfetmek için fuarımıza bekliyoruz.”

Neler sergilenecek? 

FESPA Eurasia, bu yıl da baskı ve endüstriyel reklama yönelik ürünleri tek bir çatı altında toplayarak yeni iş fikirleri sunacak. Fuarda 3D baskı sistemleri, geniş format, serigrafi baskı, tekstil baskısı, kutu harf, promosyon ürünleri ve araç kaplama alanındaki yenilikler sergilenecek.

 

Reklam

Ücretsiz ziyaretçi kaydına internet sitesinden ulaşılabiliyor

 

Yoğun ilgi nedeniyle fuarda sıra beklemeden, kolayca giriş yapabilmek için online ziyaretçi kaydı yapılıyor. Fuarı ücretsiz olarak ziyaret etmek isteyenler www.fespaeurasia.com.tr adresinden online ziyaretçi kayıtlarını oluşturabilecekler.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

GÜVENLE VE BAŞARIYLA ÇALIŞMMAKTADIR

Yayınlanma tarihi

-

 

15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır.

uzmanlar platform olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Ayrıca Uzmanlar Plartform 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

OPERATÖR KURSU 1 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Operatörlük Belgesi, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Ehliyeti, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Sertifikası, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Cran Uzmanlar Operatörlük Kursu

Reklam

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Uzmanlar plartform operatör kursunun yapıllacağı adres Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. No:481 Kat:3 ÜMRANİYE/İstanbul. 02166100611-05526100611 telefon numaralından uzmanlar plartforma ulaşabilirsiniz. www.uzmanlaroperatorluk.com adresini ziyaret edebilir veya info@uzmanlaroperatorluk.com  mail adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. İş Makinesi Eğitimi İçin Uzmanlar Operatörlük Kursu. “Güvenilir Çözüm Ortağınız”

Devamını oku

Haber

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Hasel Grup kurulduğundan beri müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajları kazandıran yüksek performanslı çözümler geliştirmektedir.

40 yıla yaklaşan endüstri deneyimi göz önüne alınırsa 7 global marka, 500’den fazla çalışan, 14 farklı konumda hizmet veren kaliteli bir firma.  KOBELCO SK520LC, yüksek performans ve verimlilik için güçlü bir motor ile donatılmıştır. Konforlu ve ergonomik tasarlanmış operatör kabini, uzun çalışma saatlerinde bile rahat bir kullanım sağlar.

EN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bunu başarmak için HASEL, 2 farklı sektörde, 6 küresel marka ve 100’den fazla değişik ürün serisi ile Türkiye’de gerek istif gerekse iş makineleri sektöründe en geniş ürün yelpazesini sunar. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış çok sayıda özel ekipmanımız daima sizin özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bir ekipmana ihtiyacınız olduğunda uzman satış ekibimiz sizi yerinizde ziyaret ederek, uygulamalarınızı bilfiil görerek, size en uygun ekipmanı, hizmeti, yenilikçi çözüm ve danışmanlığı sunarak diğer firmalara göre rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.

Reklam
Devamını oku

Haber

SÜREÇLER SON ANA KADAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Son derece yüksek teknoloji kullanılan üretim tesisinde kalite süreçleri ürünlerin hammaddesinden, son kullanıcı ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir.

SANICA yeni nesil elektrikli ve yerli üretim forkliftlerimiz PUMA, LEON, PANTER ve TİGER modelleri ile Manisa’nın Akhisar ilçesinde kurulu bulunan fabrikamızda, son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip teknisyenlerce üretilmektedir. Elektrikli forklitlerimiz uzun ömürlü ve ekonomiktir. Yüksek yatırım geri dönüş oranı sunan forkliftlerimiz, aynı zamanda fosil yakıtlara oranla çok daha az enerji harcar. İşletme giderleri incelendiğinde ödenen ilk alış maliyetini tek vardiyada 2 yıl içerisinde geri ödeyebilmektedir. Ayrıca 80V seçeneği ile güçlü bir kullanım sağlamaktadır.

YENİ ELEKTİRİKLİ YERLİ ÜRETİM FORKLİFT

SANICA yeni nesil elektrikli yerli üretim forkliftlerimiz ile, mekanik bakım onarımından, elektronik/elektrik onarımına, lastik, akü satışına, sıfır forklift satışından, 2.el forklift satışına, filo forklift kiralamaya, kasko hizmetlerine, alternatif ekonomik çözümler ile hizmet sunabilmenin Forkliftlerimiz joystick kontrol sistemine sahip olup 1.6 – 4 tona kapasiteli, 3 veya 4 tekerli, 80V seçeneği, güvenlik sensörleri (operatör koltuğu emniyet/algılama, yük tartma/terazi, yük güvenlik, dönüş güvenlik, kabin kaza sistemi, yükleme uyarı, yükseklik ve eğim) ile donatılmış.

Reklam
Devamını oku

Trend olan