Takip Edin

Hedef Sektör

Yayınlanma tarihi

-

Mecprom Müşterilerinin Çözüm Ortağı Olmaya Devam Ediyor

Net Medya Yayıncılık olarak her zamanki yerinde sahadayız. Sektöre dair her şey toplantılarımız devam ediyor.

Konya’da faaliyetlerine 2020 yılında başlayan Mecprom Türkiye’nin Vinç Üretimine katma değer yaratıyor. Sektörde önemli bir bilgi birikimi olan Mecprom Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öznalçacı ile TKU Magazin Youtube kanalı ve TKU Magazin Dijital Yayımız için özel röportaj ve söyleşimizi çekimlerini gerçekleştirdik. Yeni fabrika çekimleri, üretim merkezini gezdik gördük proje haberimizi yaptık, Başta Bülent ve Mehmet Karakaya beylere, tüm mecprom ailesine Net Medya olarak tarafıma ve ekip arkadaşlarıma göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

ESNEK VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Mecprom Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öznalçacı ile, “Mecpromın kara ve deniz sektöründe sivil ve askeri alanlarda hizmet vermek adına, mühendislik proje yönetimi ve üretim firmaları arasında inovatif, rekabetçi, müşterilerine esnek ve ekonomik çözüm sunan bir marka olmak amaca ile kurulduğunu belirtti. Üretim merkezinin devamlı geliştirdiklerini söyledi. 3.000m2 kapalı alana sahip imalat alanıyla birlikte toplam 5000 m2 alandan oluştuğunun bilgisini verdi.

Reklam

HER TÜRLÜ BİLGİ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bizi takip etmeyi unutmayın, dolu dolu Proje haber çekimleri, röportaj, söyleşi tanıtım, fabrika tanıtımcılarınız biz buradayız. Her Türlü Bilgi İçin Hatice Özbay -Canlı yayın Kontrol -Toprak Er Canlı Yayın Yönetmeni Moderatör: Metin Şendil. Watsap Hatti:0532 263 01 34 her türlü sorularınızı gönderebilirsini.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hedef Sektör

DAR VE ZORLU ÇALIŞMALARIN TEK ADRESİ ERTEKCAM

Yayınlanma tarihi

-

 

 

Bireysel ve kurumsal çözümleri, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres.

1995 yılında İzmir’de kurulan Ertek Cam ve Ertek Örümcek Vinç AŞ. Olarak iki firamızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz cam kaldırma, örümcek platform ve örümcek vinç kiralama ve satış  hizmetleri sağlamaya devam etmektedir. Dar ve zorlu çalışma alanlarında güvenilir ve etkili çözümler arıyorsanız, Ertek Vinç doğru adres! Türkiye’nin önde gelen örümcek vinç markası olarak, yüksek manevra kabiliyeti ve güçlü performansıyla öne çıkıyoruz.

 

Reklam

ERTEKCAM BİRÇOK SEKTÖRDE İHTİYAÇI DUYULAN BİR FİRMA

 

Ertek Vinç olarak, inşaat, endüstriyel, tersane ve diğer birçok sektörde ihtiyaç duyduğunuz vinç çözümlerini sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojik yenilikleri ve kalite standartlarını sürekli olarak geliştiriyoruz. Ülkemizin en yenilikçi en büyük örümcek vinç ve örümcek platform kiralama ve satış konusunda önde gelen firmalarından biriyiz uluslar arası makine satış ve kiralama hizmetleri konusundan müşterilerimizin çözüm oluşturmaktayız.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Reklam

 

Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, her projeye uygun çözümler sunuyoruz. Bizimle çalışarak, güvenilir ve verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklifler için bize ulaşabilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için ; 0232 246 15 03 telefon numaralarından, info@ertekcam.com mail adresinden ve  www.ertekcam.com  internet sayfasından incelebilirsiniz.

Devamını oku

Hedef Sektör

Enka İle Kaliteli Yönetim Sistemi Mümkün

Yayınlanma tarihi

-

 

Enka Pazarlama‘nın Kalite Yönetim sistemi hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Bir projeyi zamanında ve bütçeye göre tamamlamak, iş makinenizin tüm gün boyunca üstün performans gösterme yeteneğine bağlıdır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını önceden anlamak, müşteri gereksinimleri dahil olmak üzere uygulanabilir şartların gerekliliğini karşılayarak ve müşteri beklentilerinin de üzerinde çözümler sunmaya gayret etmek için var gücüyle çalışılır. Ortak hedef ve yön oluşturmaya liderlik ederek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışanların tamamıyla dahil olabilecekleri bir ortamı yaratmak ve bu ortamı korumak. Yeni Hitachi zx85usb-7 mini ekskavatör ile sahanızda mükemmel uyumuna bakıldığında Hitachi sahiplerinin nesiller boyu ultra güvenilir ve dayanıklı makinelerden yararlanmış olmasının nedeni budur ve Zaxis-7 serisi de aynı anlayışa sahiptir. Temel performansa dayalı motor, yeterli gücü sağlamak için bir turboşarj ile donatılmıştır ve kazma gücündeki %4’lük iyileştirme, önceki modele kıyasla üretkenliği %6 artırmıştır.

GÜVENLİK İÇİN ÖNLEM ALINDI

Üst yapının zemini, önceki modele göre 140 mm daha alçak olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da gövdenin stabilitesini %10 oranında artırır ve ağır ön ataşmanları takarken güvenlik hissini artırır. Ataşmanlarla çalışma göz önünde bulundurularak, debi ayarı, hidrolik quick coupler (Opsiyonel), Yardımcı Fonksiyon Kolu (AFL) vb. için bağlantı kitleri sunulmaktadır ve çeşitli çalışma durumlarında kullanımı kolaylaştırır. Dayanıklılık açısından etkili reçine özlü yakıt tanklarının ve Güçlendirilmiş D-şasilerin varlığı bakımı kolaylaştırır. ZX85USB-7,Çalışma Ağırlığı 9495 kg, Kepçe Kapasitesi0,33 m3
MotorYanmar 4TNV98CT, Motor Gücü67.5 HP / 2000 devir

Reklam
Devamını oku

Hedef Sektör

Yeni Nesil Makinaların Tek Adresi Komatsu

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Trend olan