Takip Edin

Haber

Mercedes-Benz Türk’ün öğrencilerinden  Dolmabahçe Sarayı’na anlamlı ziyaret 

Yayınlanma tarihi

-

Mercedes-Benz Türk’ün sosyal fayda programları ‘Her Kızımız Bir Yıldız’, ‘Mühendisliğin Yıldızları’ ve ‘EML’miz Geleceğin Yıldızı’ programına katılan 30 öğrenci ve Mercedes-Benz Türk yöneticileri, Atatürk’ün son günlerini geçirdiği İstanbul’daki Cumhurbaşkanlığı Konutu aynı zamanda hayata gözlerini yumduğu yer olan Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret etti.

Mercedes-Benz Türk, Cumhuriyet’in 100’üncü yılı kutlamaları ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel çok anlamlı bir ekinliğe imza attı. ‘Her Kızımız Bir Yıldız’, ‘Mühendisliğin Yıldızları’ ve İstanbul’da ‘EML’miz Geleceğin Yıldızı’ programına dahil olan dört okuldan toplam 30 öğrenci ve Mercedes-Benz Türk yöneticileri Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret etti. Cumhuriyet’in ilanından sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün İstanbul’daki Cumhurbaşkanlığı Konutu olan, aynı zamanda son günlerini geçirdiği ve 10 Kasım 1938’de yaşamını yitirdiği yer olması nedeniyle Cumhuriyet tarihinde ayrı bir öneme sahip Dolmabahçe Sarayı’nda öğrenci ve yöneticiler özel bir güne birlikte tanıklık ettiler.  Saray’ın tarihi detayları, mimarisi ve iç mekanları hakkında bilgi edinen öğrenciler, her 10 Kasım’da on binlerce kişinin akın ettiği, Atatürk’ün 85 yıl önce hayata gözlerini yumduğu, sarayın 71 numaralı odasını da ziyaret etti.

Eğitimin, fırsat eşitliğinin yanında 

 

Kuruluşundan bu yana eğitim, spor, kültür-sanat ve çevre odaklı birçok kurumsal sosyal fayda programı yürüten Mercedes-Benz Türk, sosyal fayda çatısını ise; ‘eğitimin, fırsat eşitliğinin, kültür sanatın ve sporun daima yanında olmak’ şeklinde belirledi. Toplumda kadının her alanda hak ettiği güce kavuşması için uğraş veren Mercedes-Benz Türk’ün önümüzdeki yıl 20’nci yılını kutlayacağı Her Kızımız Bir Yıldız programı, 17 ilde 200 kızı destekleyerek başladı. Bugün gelinen noktada, her yıl 250’si üniversite öğrencisi olmak üzere 1000 Yıldız Kız’a eğitim bursu ve kişisel gelişimleri için destek sağlanıyor.

Reklam

 

EML’miz Geleceğin Yıldızı ile meslek liselerinde okuyan öğrencilere laboratuvar desteği

Mercedes-Benz Türk, ‘EML’miz Geleceğin Yıldızı’ programı ile 2014 yılında Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinin laboratuvarlarını, tüm gerekli ekipmanlarla donatarak yenilemeye başladı. Okullarda yenilenen Mercedes-Benz laboratuvarlarını teknolojik eğitim için özel ekipmanlarla donatan, bugün 28 ilde 32 laboratuvara ulaşan Mercedes-Benz Türk ayrıca her okula, üzerinde uygulamalı eğitim gerçekleştirebilecekleri birer kamyon bağışlıyor.

 

Mühendisliğin yıldızları ilk mezunlarını verdi

Reklam

 

2018 yılında başlatılan, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde okuyan, ihtiyaç sahibi ve başarılı kız öğrencilerin desteklendiği ‘Mühendisliğin Yıldızları’ programı ise bu yıl ilk mezunlarını verdi. Eğitim bursunun yanı sıra, bursiyerlerin gelişimi için çeşitli etkinlik, toplantı ve eğitimler düzenlenen program çerçevesinde ayrıca Mercedes-Benz Türk yöneticileri öğrencilere mentorluk yaparak, profesyonel hayatlarında daha başarılı olabilmeleri için yol gösteriyor.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

GÜVENLE VE BAŞARIYLA ÇALIŞMMAKTADIR

Yayınlanma tarihi

-

 

15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır.

uzmanlar platform olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Ayrıca Uzmanlar Plartform 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

OPERATÖR KURSU 1 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Operatörlük Belgesi, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Ehliyeti, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Sertifikası, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Cran Uzmanlar Operatörlük Kursu

Reklam

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Uzmanlar plartform operatör kursunun yapıllacağı adres Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. No:481 Kat:3 ÜMRANİYE/İstanbul. 02166100611-05526100611 telefon numaralından uzmanlar plartforma ulaşabilirsiniz. www.uzmanlaroperatorluk.com adresini ziyaret edebilir veya info@uzmanlaroperatorluk.com  mail adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. İş Makinesi Eğitimi İçin Uzmanlar Operatörlük Kursu. “Güvenilir Çözüm Ortağınız”

Devamını oku

Haber

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Hasel Grup kurulduğundan beri müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajları kazandıran yüksek performanslı çözümler geliştirmektedir.

40 yıla yaklaşan endüstri deneyimi göz önüne alınırsa 7 global marka, 500’den fazla çalışan, 14 farklı konumda hizmet veren kaliteli bir firma.  KOBELCO SK520LC, yüksek performans ve verimlilik için güçlü bir motor ile donatılmıştır. Konforlu ve ergonomik tasarlanmış operatör kabini, uzun çalışma saatlerinde bile rahat bir kullanım sağlar.

EN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bunu başarmak için HASEL, 2 farklı sektörde, 6 küresel marka ve 100’den fazla değişik ürün serisi ile Türkiye’de gerek istif gerekse iş makineleri sektöründe en geniş ürün yelpazesini sunar. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış çok sayıda özel ekipmanımız daima sizin özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bir ekipmana ihtiyacınız olduğunda uzman satış ekibimiz sizi yerinizde ziyaret ederek, uygulamalarınızı bilfiil görerek, size en uygun ekipmanı, hizmeti, yenilikçi çözüm ve danışmanlığı sunarak diğer firmalara göre rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.

Reklam
Devamını oku

Haber

SÜREÇLER SON ANA KADAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Son derece yüksek teknoloji kullanılan üretim tesisinde kalite süreçleri ürünlerin hammaddesinden, son kullanıcı ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir.

SANICA yeni nesil elektrikli ve yerli üretim forkliftlerimiz PUMA, LEON, PANTER ve TİGER modelleri ile Manisa’nın Akhisar ilçesinde kurulu bulunan fabrikamızda, son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip teknisyenlerce üretilmektedir. Elektrikli forklitlerimiz uzun ömürlü ve ekonomiktir. Yüksek yatırım geri dönüş oranı sunan forkliftlerimiz, aynı zamanda fosil yakıtlara oranla çok daha az enerji harcar. İşletme giderleri incelendiğinde ödenen ilk alış maliyetini tek vardiyada 2 yıl içerisinde geri ödeyebilmektedir. Ayrıca 80V seçeneği ile güçlü bir kullanım sağlamaktadır.

YENİ ELEKTİRİKLİ YERLİ ÜRETİM FORKLİFT

SANICA yeni nesil elektrikli yerli üretim forkliftlerimiz ile, mekanik bakım onarımından, elektronik/elektrik onarımına, lastik, akü satışına, sıfır forklift satışından, 2.el forklift satışına, filo forklift kiralamaya, kasko hizmetlerine, alternatif ekonomik çözümler ile hizmet sunabilmenin Forkliftlerimiz joystick kontrol sistemine sahip olup 1.6 – 4 tona kapasiteli, 3 veya 4 tekerli, 80V seçeneği, güvenlik sensörleri (operatör koltuğu emniyet/algılama, yük tartma/terazi, yük güvenlik, dönüş güvenlik, kabin kaza sistemi, yükleme uyarı, yükseklik ve eğim) ile donatılmış.

Reklam
Devamını oku

Trend olan