Takip Edin

Sektörel Gündem

Hayal gücünüzü aşacak güzellikteki evlerle tanışmaya hazır olun! Dünyanın en pahalı evleri

Evler bizi güvende tutan en değerli alanımız. Ancak öyle evler var ki onlara sadece “ev” demek mümkün değil! Geniş bahçelerden devasa havuzlara ve gösterişli bir mimariye kadar özenle tasarlanan dünyanın en pahalı evleri, sizi kendilerine hayran bırakacak. İşte hayal dünyanızı aşan o evler…

Yayınlanma tarihi

-

Birçoğumuz havuzu ve bahçesi olan, güzel olduğu kadar rahat bir ev istiyoruz. Peki hayalinizdeki bu ev, dünyanın en pahalı ve lüks evlerine ne kadar yakın? Konu lükse ve dekorasyona geldiğinde milyon dolarlık evler asla sınır tanımıyor! İçerisinde kaybolacağınız kadar çok odası bulunan dünyanın en pahalı evleri, gözlerinizi kamaştıracak!

The Odeon Tower Penthouse, Monaco

Alexandre Girardi tarafından tasarlanan 35.000 metrekarelik 5 katlı evde özel bir asansör bulunuyor. Dünyanın en pahalı evleri arasında yer alan The Odeon Tower Penthouse, 330 milyon dolar değerinde. 360 derecelik manzaraya sahip binanın çatısında su kaydıraklı dairesel bir sonsuzluk havuzu da bulunuyor.

Antilia Kulesi, Hindistan

Hindistan’ın en zengin ailelerinden biri olan Ambani ailesi için inşa edilen 400.000 metrekarelik Antilia Kulesi, dünyanın en pahalı adreslerinden biri olan Altamount Yolu’nda bulunuyor. Binada tamamen arabalar için ayrılmış altı kat, bir tapınak, 50 kişilik bir sinema salonu ve dokuz asansör bulunuyor. Ayrıca evde bir sağlık SPA’sı, üç helikopter pisti, balo salonları, bir dondurma odası da mevcut. 27 katlı evin değerinin 1 ila 2 milyar dolar arasında olduğu düşünülüyor. ayrıca yapının 8 büyüklüğünde bir depreme dayanacak şekilde inşa edildiği iddia ediliyor.

Reklam

Casa Encantada, Amerika Birleşik Devletleri

Tarihi 1930’lara kadar uzanan Casa Encantada’nın yaklaşık değerinin 225 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. 60 odaya sahip olan bu lüks ev, tam 8,5 dönümlük bir alana yayılıyor.

Villa Les Cèdres, Fransa

1830’da Belçika kralı için inşa edilen klasik kraliyet tarzında, çarpıcı sanat eserleri ve antika mobilyalarla dolu bu evin tahmini değeri; 410 milyon dolar. Yaklaşık 35 dönümlük bahçelerin içinde yer alan Villa Les Cèdres, ismini de burada çok sayıda bulunan sedir ağaçlarından alıyor. Toplam 14 yatak odası ve ortak alanların yanı sıra villada olimpik bir yüzme havuzu, bir balo salonu ve hatta 30 at kapasiteli bir ahır bulunuyor. Ayrıca arazide dünyanın her yerinden 15.000 bitki çeşidi ve tropik çiçeklerle dolu 20 sera da yer alıyor.

Four Fairfield Pond, New York

Reklam

Reno Group’un sahibi Ira Renner’ın evi olan Four Fairfield Pond, 63 dönümlük bir alana kurulu. Evde 29 yatak odası, 39 banyo, squash ve tenis kortları, basketbol sahası, bowling salonu ve üç yüzme havuzu bulunuyor. Yaklaşık yüz araba kapasiteli bir garajı olan evin değeri ise 248 milyon dolar.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Yayınlanma tarihi

-

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Sektördeki firmaları çatısı altında toplayan İMDER, 12. Olağan Genel Kurul Toplantısını 01 Nisan 2024 tarihinde, İMDER Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

1 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, 20. yılını dolduran Ascendum, ASKO Glob All, Borusan, Çukurova Ziraat, ENKA Pazarlama, HİDROMEK, Marubeni Dağıtım ve Servis ile SİF İş Makinaları üye firmalarının temsilcilerine plaketleri takdim edildi. Birlikte 10. yılını dolduran Betonstar, Ceren Makina, Tünelmak ve TürkTraktör firmalarının temsilcilerine ve aynı zamanda 15. yılını dolduran Çukurova Makina, KARYER-TATMAK ve Uygunlar firmalarının temsilcilerine de üyelik plaketleri takdim edildi. Plaket takdiminin ardından İMDER’e yeni katılan İnan Makina temsilcisine de üyelik sertifikası verildi.

YENİDEN BAŞKAN NADİR AKGÜN

İMDER’in 12. Olağan Genel Kurul Toplantsının ardından Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. 2024- 2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı için seçim yapıldı. Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına, 2022- 2023 dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan Nadir Akgün seçilerek yeniden başkan oldu.

Reklam
Devamını oku

Sektörel Gündem

HER TÜRLÜ VİNÇ İHTİYACI KARŞILANIYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Can Lojistik Vinç İşletmeciliği Yarım asırdır kiralama sektörünün lokomotif firması olarak vinç, Vinç Kiralama hizmeti veriyor. Can Vinç, her türlü vinç ihtiyacınız için geniş bir yelpazede kiralama hizmeti sunuyor.

Can Lojistik Vinç Eskişehir ve çevre iller için önde gelen vinç kiralama ve ağır nakliyat firmalarındandır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim prensibimizle araç filomuzu ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam eden Can lojistik vinç kiralama sektöründe en önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Can lojistikte her türlü vinç kiralama yapabilirsiniz.

TEKNOLOJİK GELİŞMEYE AÇIK

Can Lojistik Vinç olarak yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak; müşterilerimize en hızlı ve problemsiz şekilde çözümler üretiliyor. Sektörümüzle ilgili gelişmelere ayak uydurarak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakâr, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Reklam

 

Devamını oku

Sektörel Gündem

SORUNLARI ORTADAN KALDIRMAYI HEDEFLEYEN

Yayınlanma tarihi

-

 

Müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektörün yaşadığı iletişim ve hızlı müdahale sorunlarını ortadan kaldırmayı hedef edinen karaca vinç geniş makine yelpazesi ve Deneyimli Personel Kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Karaca Vinç nakliyat olarak Araç Üstü Vinç, Sepetli Platform, Manlift ve Forklift makine grupları ve Kamyon, Tırlarımız ile Kiralama, Taşıma, Yükleme ve Kaldırma hizmetleri vermektedir.  Firmamız aynı zamanda Ofis, Ev ve Şantiye alanlarında kullanılan Konteyner ürünlerinde Satış, Kiralama ve Nakliye hizmetleri de vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Karaca Vinç Çok yakında hizmetinizde olacak olan 50 tonluk teleskopik makinemiz hanemize hayırlı olsun

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan