Takip Edin

Haber

Sarılar Grup’a yılın en yüksek adetli Mercedes-Benz kamyon ve çekici teslimatı 

Yayınlanma tarihi

-

Operasyonel kiralama alanında faaliyet gösteren Sarılar Grup, toplam 800 adetlik Mercedes-Benz kamyon ve çekiciyi düzenlenen törenle teslim aldı. 

Operasyonel kiralama sektörünün öncü firmalarından Sarılar Grup’un, ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektörde de kiralama amacıyla kullanacağı rekor adetteki Mercedes-Benz araçların tamamı yola çıktı. 2022 yılında 415 adet, 2023 yılında ise 385 adet olmak üzere toplam 800 adetlik kamyon ve çekici, Mercedes-Benz Türk yetkili kamyon satış bayisi Heska Motorlu Araçlar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törende teslim edildi. Sarılar Grup, filosunu genişletmek için verdiği siparişlerde Mercedes-Benz Arocs, Actros ve Atego modellerini tercih etti.

Teslimat törenine; Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Pazarlama İletişimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, Kamyon Filo Satış Müdür Yardımcısı Onur Nurdoğan, Mercedes-Benz Kamyon Finansman CEO’su Gökmen Onbulak, Kamyon Satış ve Pazarlama Müdürü Onur Sağdıç, Heska Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ, Yönetim Kurulu Üyeleri Hamdi Yüncü ve Nihat Toloğ, Kamyon Satış Müdürü   İlyas Toloğ,  Kamyon Filo Satış Müdürü Agit Toloğ, Mali İşler Müdürü Nurullah Toloğ, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Renas Toloğ, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Sarı, Üzeyir Sarı ve Osman Sarı, Grup CEO’su Ahmet Sarı, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Sarı, İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Faruk Sarı, İş Makinalarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Sarı, Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şeyh Hamit Şahiner, Satın Alma Müdürü Emre Sarı  katıldı.

“Uzun süreli iş birliğimiz karşılıklı güven ve memnuniyetin bir yansımasıdır” 

Düzenlenen törende konuşan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Sarılar Grup’un bizlere ve araçlarımıza duyduğu güven ile memnuniyet sayesinde, bugün güçlü kamyon filosunun çoğunun Mercedes-Benz markalı araçlardan oluştuğunu paylaşmaktan gurur duyuyorum. Son 10 yılda 1.600 adetten fazla Mercedes-Benz kamyon alımı yapan Sarılar Grup’a, 2022 yılında 415 adet, 2023 yılında ise 385 adet olmak üzere toplam 800 adetlik kamyon ve çekici siparişini sizlerin huzurunda teslim etmek için buradayız. Başta Sarılar Grup olmak üzere, değerli bayimiz Heska Motorlu Araçlar’ın çalışanlarına, araçların kredilendirilmesinde emeği olan Mercedes-Benz Kamyon Finansman’a, çalışma arkadaşlarıma ve bu iş birliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam

Sarılar Grup İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Faruk Sarı, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “1993 yılından bu yana operasyonel araç kiralama alanında çeşitli kamu ile özel sektör kurum ve kuruluşlarına hizmet veriyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çaba sarfediyoruz. İstanbul’da bulunan merkezimiz ile Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan şube ve şantiyelerimizde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bugün burada Sarılar Grup olarak toplam 800 adetlik Mercedes-Benz kamyon ve çekicinin tamamını yollara çıkararak aramızdaki iş birliğini daha da ileriye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize daha geniş kapsamlı ve kaliteli hizmet sunmada önemli rol oynayacak bu satın alma ile iş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz.”

Heska Motorlu Araçlar Kamyon Satış Müdürü İlyas Toloğ ise şunları kaydetti: “Bugün burada Sarılar Grup’a teslimatını gerçekleştireceğimiz araçlar; hem ağır ticari araç endüstrisine hem de ülkemiz ekonomisine sağlayacakları katkılardan dolayı büyük önem taşıyor. Mercedes-Benz güveni ve kalitesini yanımıza alarak gerçekleştirdiğimiz bu satışın hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki yıllarda bu iş birliğinin devam etmesini umut ediyor, bu rekor düzeyde siparişi veren & yıldızı tercih eden Sarılar Grup yetkililerine, Mercedes-Benz Türk üst yönetimi ve çalışanlarına, Heska Motorlu Araçlar’daki çalışma arkadaşlarıma ve bizimle burada bu özel günü paylaşan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

CANİK’e 2023 Industry Choice Awards’ta iki ödül

CANiK, ABD’de ateşli silah endüstrisinin Oscarları olarak kabul edilen 2023 Industry Choice Awards’tan (ICA) bu yıl iki ödülle döndü.

Yayınlanma tarihi

-

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ABD’ye dünya genelinden en çok ihracat gerçekleştiren üç firmadan biri olan CANiK, kendi ödül rekorunu kırdı.

Şirket, 2023 Industry Choice Awards’tan bu yıl iki ödül aldı. Sektörün en prestijli ödüllerinde CANiK, SFx RIVAL-S ile 4. kez “Yılın Tabancası” seçildi.

Şirket, METE MC9 ile ise 2’nci kez “Yılın En İyi Gizli Taşıma Tabancası” ödülünün sahibi oldu. Aynı ödülü 2017’de TP9 SFx, 2019’da TP9 ELITE COMBAT ile alan CANiK, 2022 yılında da SFx RIVAL modelleri ile en iyi tabanca ödülünü almıştı.

METE serisinin özel tasarımlı üyesi

CANiK, METE serisinin 28 milimetrelik özel tasarımlı üyesi METE MC9 modeli ile de aynı etkinlikte Concealed Carry Pistol of the Year (Yılın Gizli Taşıma Tabancası) ödülünün sahibi oldu. Şirket, aynı ödülü daha önce de 2020’de TP9 ELITE SC ile elde etmişti.

Reklam

İnce tasarımı ve yüksek kapasite şarjör yapısı mikro kompakt segmentinin tanımını yeniden yapan METE MC9, ince tasarımının yanı sıra optik nişangahların (Trijicon RMRcc hariç) hepsiyle uyumlu olmasıyla dikkati çekiyor.

“Co-witness” özelliğine sahip olan METE MC9, aynı anda hem optik nişangah hem de klasik gez arpacık ile birlikte kullanılabiliyor.

“Savunma sanayimize nitelikli değer katıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, bu yıl ICA’dan iki ödülle dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“ICA, hiçbir firmanın üye ya da sponsor olarak kabul edilmediği, tabancalarla ilgili değerlendirmelerin çoğu zaman firmaların haberi olmadan yapıldığı bir organizasyon. Bu etkinlikte iki ürünümüzün farklı kategorilerde yılın tabancası seçilmiş olmasını, ateşli silahlar pazarında sürdürdüğümüz başarının simgesi olarak görüyoruz. Bu sayede savunma sanayimizin vitrinine de nitelikli bir değer kattığımıza inanıyorum.”

Reklam
Devamını oku

Haber

Telefonu gece şarjda ve yastık altında bırakmak zararlı mı? Apple’dan yeni açıklama geldi

Geceleri telefonu şarja takıp yastığın altına koymak herkes için bir alışkanlık. Apple, uzun süre şarjda kalan telefonun kullanılmaması ve gece yastık altına koyulmaması yönünde kullanıcıları uyardı.

Yayınlanma tarihi

-

ABD’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple, kullanıcıları, şarj olması için prize taktıkları cihazlarıyla uzun süre temastan kaçınmaları konusunda uyardı.

Apple’ın internet sitesinde, iPhone işletim sistemi iOS’un son sürümüne ilişkin “iPhone için önemli güvenlik bilgileri” başlığı altında, gece boyunca telefonunu şarj eden kişilere yönelik uyarılar yer aldı.

Telefon şarj edilirken kullanılır mı?

Apple, kullanıcılara, “Aygıt çalışır durumdayken veya güç kaynağına takılıyken cildinizin aygıtla, güç adaptörüyle veya kablosuz şarj aletiyle uzun süre temas halinde olmasını engellemek için sağduyulu davranın.” çağrısında bulundu.

Telefonu gece yastık altına koymak zararlı mı?

Reklam

Uyarılarda, cihazın güç kaynağına takılı şarj kablosu ve bağlayıcısının uzun süre ciltle temas etmesinin ve şarj edilen cihazın havalandırılmayan alanlarda bulunmasının, “rahatsızlığa veya yaralanmaya yol açabileceğine” işaret edildi.

Bilgilendirme yazısında kullanıcılara; cihazlarını, kablosuz şarj aletini ya da güç adaptörünü battaniyelerinin, yastıklarının veya vücutlarının altına koymamaları ve bu şekilde uyumamaları da tavsiye edildi.

Devamını oku

Haber

Çelik Motor’un yeni markası  ‘Carwizz’

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor, yeni ekspertiz markası Carwizz Oto Ekspertiz’i tanıttı.

Yayınlanma tarihi

-

Şirketten yapılan açıklamada, “Carwizz, ustasından oto ekspertiz’’ sloganıyla hizmet vermeye başlayan Carwizz Oto Ekspertiz’in müşteri odaklı yapısı, tecrübeli ve hızlı hizmet anlayışıyla güvenilir ve alanında uzman ekibiyle bağımsız profesyonel ekspertiz hizmetini araç almak ya da satmak isteyen tüm tüketicilerle buluşturduğu ifade edildi.

Self Ekspertiz paketiyle kullanıcıların kendi paketini oluşturmasına da olanak sağladığı belirtilirken, mobil ekspertiz hizmeti sayesinde müşterilerin 30 dakika gibi kısa bir sürede ekspertiz hizmeti alabildiği kaydedildi. İstanbul’da Orhanlı ve Kurtköy bayileriyle hizmet veren Carwizz Oto Ekspertiz’in şu anda Konya, Kocaeli, Bursa, Denizli ve Diyarbakır olmak üzere 6 ilde 7 bayisi bulunuyor. Çok yakında Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep ve Trabzon şehirlerinde de bayileri açılacak olan Carwizz Oto Ekspertiz, üç yıl içerisinde, Türkiye’nin dört bir yanında 100 bayiye ulaşmayı hedefliyor. Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, “2022 yılının sonlarında ilk bayisini açtığımız Carwizz Oto Ekspertiz olarak kesintisiz hizmet sunmaya devam edeceğiz’ dedi.

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan