Takip Edin

TKU YouTube

CANLI YAYINLAR SON HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

Net Medya Yayıncılık olarak 15 yıla yakın sektörün sesi olan TKU Magazin TV Youtube Kanalı Canlı yayında Rasim Makine Yönetim Kurulu Başkanı Elçin Rasim ile birlikte sektöre katma değer veren kadın yöneticiler konu başlığı hakkında konuştuk.

TKU Magazin Youtube kanalına konuk olan Rasim Makina Yönetim Kurulu Başkanı Elçin Rasim ile Rasim Makina’nin başarı öyküsü, yatırımları, sektöre yarattığı katma değeri, firmanın son dönemde ki yatırımları, yeni fabrika ve aile anayasası hakkında konuştuk.

https://www.youtube.com/watch?v=OM6bG7oUCc0&t=1sh

TKU Youtube Canlı yayınlar için bizi takip etmeyi ve izlemeyi unutmayın. Her Türlü Bilgi İçin Hatice Özbay -Canlı yayın Kontrol -Toprak Er Canlı Yayın Yönetmeni Moderatör: Metin Şendil
Her türlü bilgi için Watsap hattindan bizlere ulaşabilirsiniz 0532 263 01 34

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TKU YouTube

TKU MAGAZİN CANLI YAYINLARINA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Net Medya Yayıncılık olarak 15 yıla yakın sektörün sesi olmaya devam ediyoruz. TKU Magazin TV Youtube Kanalı Canlı yayınları yeni bir hız ve yepyeni soluk getiriyor.

Komatek Fuarları Grup Başkanı Sada Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Levent Baykal ile Komatek fuarlarının dünü bugünü hakkında konuştuk. Sektöre önemli bir ivme yaratan Komatek İş Makinaları Fuar organizasyonları sektörün birçok önemli oyuncularının ve firmalarının ürünlerini ve makinalarının tanıtımının yapıldığı organizasyon hakkında konuştuk. Kendisine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz bizi izleyen izleyicilerimiz teşekkürlerimizi sunar ve daha sonra izleyecek olan izleyicilerimize keyifli izlemeler diliyoruz.

Devamını oku

TKU YouTube

Tku Magazin Canlı Yayınlarına Devam  Ediyor

Yayınlanma tarihi

-

 

Tku magazin Youtube kanalındaki canlı yayınlarımız son hızla ile devam ediyor…

Komatek Fuarları Grup Başkanı Sada Fuarcılık firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Levent Baykal ile 29.04.2024 yarın 16:30 -17:00 saat aralığında Komatek fuarlarının dünü bugünü hakkında konuşacağız. Sektöre öneml bir ivme yaratan Komatek İş Makinaları Fuar organizasyonları sektörün birçok önemli oyuncularının ve firmalarının ürünlerini ve makinalarının tanıtımının yapıldığı organizasyon 29.Mayıs -1 Haziran’da Yeşilköy’deki eski Atatürk havalimanı CNR ve İstanbul fuarcılık bulunduğu fuar alanında yapılacaktır.

Devamını oku

TKU YouTube

CANLI YAYINLARIMIZ SON HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

Yük Mühendisliğine Dair Herşey…

Tku Magazin Youtube Kanalımız ’da Ağır Taşıma Yük Mühendisi Operasyonları Sorumlusu Mesut Yazıcı ile Proje lojistik Taşımaları yüklemelerini operasyonel hazırlıkları projelerin safhalarını konuşacağız. Programımız 18.04.2024 perşembe günü saat:16:00-16:30 arası yayına giriyoruz. Önemli Konu başlıklarımız ile ekran başında olmanızı tavsiye ederiz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Devamını oku
Reklam hba.com.tr

Trend olan