Takip Edin

Haber

Bursa Ağır Vasıtaya Daf Trucks ziyaret gecikmedi

Yayınlanma tarihi

-

 

Bursa Ağır Vasıta, DAF Trucks ve DAF Trucks Türkiye’den önemli pozisyonları ziyarete kabul etti.

PACCAR Parts Europe Genel Müdür Yardımcısı Frank van den Dungen, PACCAR Parts Europe Doğu Avrupa Bölge Satış Direktörü Ronald van de Meerakker ve DAF Türkiye Satış Müdürü Gülten Kuram, Bursa Ağır Vasıta’yı ziyaret ederek, Bursa Ağır Vasıta ile iş birliklerinden memnuniyetlerini dile getirdiler. Ziyaret sırasında, DAF markasının Türkiye’deki büyüme stratejileri ve Bursa Ağır Vasıta ile olan iş birliklerinin önemi üzerine değerlendirmelerde bulundular

DAF MARKASININ DÜÇLENMESİNE OLANAK SAĞLANIYOR

Bursa Ağır Vasıta ile yapılan iş birliğinin, DAF markasının Türkiye pazarında güçlenmesinde kritik bir rol oynadığını belirten Frank van den Dungen, “Bursa Ağır Vasıta ile olan iş birliğimiz, DAF markasının Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirmemize olanak sağlıyor. Türk müşterilere kaliteli ürünlerimizi sunmak ve araçlarımızın üstün teknolojilerini ve dayanıklılığını kanıtlamak için çabalarımızı sürdüreceğiz” dedi. PACCAR Parts Europe Doğu Avrupa Bölge Satış Direktörü Ronald van de Meerakker ise şunları ekledi: “Bursa Ağır Vasıta, DAF markasının Türkiye’deki temsilcisi olarak önemli bir rol üstleniyor. Türkiye pazarında büyümek ve daha geniş kitlelere ulaşmak için Bursa Ağır Vasıta ile iş birliğimizi güçlendirerek devam edeceğiz.”

Reklam

DAF Türkiye Satış Müdürü Gülten Kuram da görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Bursa Ağır Vasıta’nın DAF markası ile olan başarılı iş birliği, Türkiye’deki müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmamızı sağlıyor. Ziyaretleri sırasında gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ederim. DAF markasını Türk müşterilerle buluşturmak ve araçlarımızın üstün teknolojilerini ve dayanıklılığını kanıtlamak için iş birliğimizi daha da güçlendirmeyi amaçlıyoruz.”

“ÇABALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur ise, “Bursa Ağır Vasıta olarak, DAF markasıyla yıllardır güçlü bir iş birliği içindeyiz ve bu iş birliğinin her iki taraf için de çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Bursa Ağır Vasıta olarak önceliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak. DAF markasının Türkiye’de daha da büyümesi için, müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Aracımızın üstün teknolojileri ve sağlamlığı zaten bilinmekte ancak Türk müşterilere bunları daha da yakından göstermek ve kanıtlamak için sürekli olarak çalışıyoruz. Satış sonrası hizmetler kısmında da servislerimizde yüksek standartları koruyarak, müşterilerimizin araçlarını uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. DAF markasının Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. DAF Trucks ve DAF Trucks Türkiye’ye ziyaretleri için teşekkürlerimi iletiyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

GÜVENLE VE BAŞARIYLA ÇALIŞMMAKTADIR

Yayınlanma tarihi

-

 

15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır.

uzmanlar platform olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Ayrıca Uzmanlar Plartform 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

OPERATÖR KURSU 1 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Operatörlük Belgesi, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Ehliyeti, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Sertifikası, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Cran Uzmanlar Operatörlük Kursu

Reklam

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Uzmanlar plartform operatör kursunun yapıllacağı adres Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. No:481 Kat:3 ÜMRANİYE/İstanbul. 02166100611-05526100611 telefon numaralından uzmanlar plartforma ulaşabilirsiniz. www.uzmanlaroperatorluk.com adresini ziyaret edebilir veya info@uzmanlaroperatorluk.com  mail adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. İş Makinesi Eğitimi İçin Uzmanlar Operatörlük Kursu. “Güvenilir Çözüm Ortağınız”

Devamını oku

Haber

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Hasel Grup kurulduğundan beri müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajları kazandıran yüksek performanslı çözümler geliştirmektedir.

40 yıla yaklaşan endüstri deneyimi göz önüne alınırsa 7 global marka, 500’den fazla çalışan, 14 farklı konumda hizmet veren kaliteli bir firma.  KOBELCO SK520LC, yüksek performans ve verimlilik için güçlü bir motor ile donatılmıştır. Konforlu ve ergonomik tasarlanmış operatör kabini, uzun çalışma saatlerinde bile rahat bir kullanım sağlar.

EN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bunu başarmak için HASEL, 2 farklı sektörde, 6 küresel marka ve 100’den fazla değişik ürün serisi ile Türkiye’de gerek istif gerekse iş makineleri sektöründe en geniş ürün yelpazesini sunar. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış çok sayıda özel ekipmanımız daima sizin özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bir ekipmana ihtiyacınız olduğunda uzman satış ekibimiz sizi yerinizde ziyaret ederek, uygulamalarınızı bilfiil görerek, size en uygun ekipmanı, hizmeti, yenilikçi çözüm ve danışmanlığı sunarak diğer firmalara göre rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.

Reklam
Devamını oku

Haber

SÜREÇLER SON ANA KADAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Son derece yüksek teknoloji kullanılan üretim tesisinde kalite süreçleri ürünlerin hammaddesinden, son kullanıcı ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir.

SANICA yeni nesil elektrikli ve yerli üretim forkliftlerimiz PUMA, LEON, PANTER ve TİGER modelleri ile Manisa’nın Akhisar ilçesinde kurulu bulunan fabrikamızda, son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip teknisyenlerce üretilmektedir. Elektrikli forklitlerimiz uzun ömürlü ve ekonomiktir. Yüksek yatırım geri dönüş oranı sunan forkliftlerimiz, aynı zamanda fosil yakıtlara oranla çok daha az enerji harcar. İşletme giderleri incelendiğinde ödenen ilk alış maliyetini tek vardiyada 2 yıl içerisinde geri ödeyebilmektedir. Ayrıca 80V seçeneği ile güçlü bir kullanım sağlamaktadır.

YENİ ELEKTİRİKLİ YERLİ ÜRETİM FORKLİFT

SANICA yeni nesil elektrikli yerli üretim forkliftlerimiz ile, mekanik bakım onarımından, elektronik/elektrik onarımına, lastik, akü satışına, sıfır forklift satışından, 2.el forklift satışına, filo forklift kiralamaya, kasko hizmetlerine, alternatif ekonomik çözümler ile hizmet sunabilmenin Forkliftlerimiz joystick kontrol sistemine sahip olup 1.6 – 4 tona kapasiteli, 3 veya 4 tekerli, 80V seçeneği, güvenlik sensörleri (operatör koltuğu emniyet/algılama, yük tartma/terazi, yük güvenlik, dönüş güvenlik, kabin kaza sistemi, yükleme uyarı, yükseklik ve eğim) ile donatılmış.

Reklam
Devamını oku

Trend olan