Takip Edin

Haber

ALİ RIZA GÜRCÜ: ARD REKLAM’IN TERCİH EDİLMESİNDE DENEYİMLİ OLMAMIZ VE İŞİMİZİ ZAMANINDA YAPMAMIZ GELİYOR

Yayınlanma tarihi

-

ARD Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gürcü, kesintisiz hizmet sunduklarını ve müşteri memnuniyetini tüm çalışma pramitinin üstünde gördüklerinin özenle altını çizdi.

ARD Reklam, gerçekleştirdiği işlerle tercih ediliyor. ARD Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gürcü, “Erzurum’un Pazar Yolu İlçesi Şehitlik Köyü’nde 1984 yılında doğrum. 3 yaşında İstanbul’da bir trafik kazası geçirdim. 5 yaşında İstanbul’a yerleştik. 2001 yılında babam vefat edince abimle beraber Gürcü Madencilik’i kurduk ve ticarete atıldık. Bir aile şirketiyiz. 201o yılına kadar Gürcü Madencilik’i devam ettirdik. 2010 yılından sonra ARD Reklam’ı kurduk. ARD Reklam, reklam sektöründe imalatçı olarak kurulan bir firma. 2015 yılından sonra yaptığımız yatırımların karşılığını ajanslardan alamayınca ajans hizmeti vermeye başladık. Şu an Türkiye’de 120 totemimiz, şehir girişlerinde büyük levha var, 30’a yakın çeşitli illerde bina cephelerinde reklamlarımız var. Mülkiyeti bize ait olan Bodrum Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi 50’ye yakın da panomuz var. Bu panoları kiraya veriyoruz” dedi.

YAPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDAYIZ

Son olarak Gürcü şu bilgileri verdi: “Yaptığımız işin arkasında olmamız tercih edilmemize neden oluyor. Müşteri memnuniyeti konusunda bir sorunumuz olmadı. Verdiğimiz hizmette kıstasımız kalitedir. Verdiğimiz hizmeti hakkıyla yapıyoruz. Satış sonrası hizmet konusunda 7/24 açığız. Bütün ekipçe kesintisiz hizmet sunuyoruz. Kendi bünyemizde Anadolu Vinç adı altında bir işletmemiz var. 6 adet kendimize ait vincimiz var. Bir sorun olması durumunda kendi ekipmanlarımızla kendi işimizi çözebiliyoruz. Baskı makinasından tutunda çalışanlarımıza kadar birçok konuda güçlüyüz. Partner anlamında lojistik destek aldığımız güvenilir partnerlerimiz var. Ekip işi olarak önemli avantajlara sahibiz. Uzun yılların verdiği tecrübelerle kesintisiz hizmet verebiliyoruz. Kriterlerimize uygun çalışmalarda bulunuyoruz. İşin başlangıcından sonuna kadar işin içerisinde varız. Türkiye, maalesef sıkıntılı günlerden geçiyor. Bugün aldığımız malzemeyi yarın aynı fiyata alamayabiliyoruz. Umuyoruz ve diliyoruz ki güçlü Türkiye’miz bunları aşacaktır.”

Özel Haber- Ahmet Doğan

Reklam

TKU MAGAZİN

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

GÜVENLE VE BAŞARIYLA ÇALIŞMMAKTADIR

Yayınlanma tarihi

-

 

15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır.

uzmanlar platform olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Ayrıca Uzmanlar Plartform 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

OPERATÖR KURSU 1 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Operatörlük Belgesi, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Ehliyeti, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Crane, İş Makinesi Sertifikası, Kule Vinç, İnşaat Vinci, TopLink Vinç, Tepeli Vinç, TopLess Vinç Tepesiz Vinç, T Vinç, Kuyruklu Vinç, Self Erecting Tower Cranes, Luffing Cran Uzmanlar Operatörlük Kursu

Reklam

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Uzmanlar plartform operatör kursunun yapıllacağı adres Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. No:481 Kat:3 ÜMRANİYE/İstanbul. 02166100611-05526100611 telefon numaralından uzmanlar plartforma ulaşabilirsiniz. www.uzmanlaroperatorluk.com adresini ziyaret edebilir veya info@uzmanlaroperatorluk.com  mail adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. İş Makinesi Eğitimi İçin Uzmanlar Operatörlük Kursu. “Güvenilir Çözüm Ortağınız”

Devamını oku

Haber

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Hasel Grup kurulduğundan beri müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajları kazandıran yüksek performanslı çözümler geliştirmektedir.

40 yıla yaklaşan endüstri deneyimi göz önüne alınırsa 7 global marka, 500’den fazla çalışan, 14 farklı konumda hizmet veren kaliteli bir firma.  KOBELCO SK520LC, yüksek performans ve verimlilik için güçlü bir motor ile donatılmıştır. Konforlu ve ergonomik tasarlanmış operatör kabini, uzun çalışma saatlerinde bile rahat bir kullanım sağlar.

EN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bunu başarmak için HASEL, 2 farklı sektörde, 6 küresel marka ve 100’den fazla değişik ürün serisi ile Türkiye’de gerek istif gerekse iş makineleri sektöründe en geniş ürün yelpazesini sunar. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış çok sayıda özel ekipmanımız daima sizin özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır. Bir ekipmana ihtiyacınız olduğunda uzman satış ekibimiz sizi yerinizde ziyaret ederek, uygulamalarınızı bilfiil görerek, size en uygun ekipmanı, hizmeti, yenilikçi çözüm ve danışmanlığı sunarak diğer firmalara göre rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.

Reklam
Devamını oku

Haber

SÜREÇLER SON ANA KADAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Son derece yüksek teknoloji kullanılan üretim tesisinde kalite süreçleri ürünlerin hammaddesinden, son kullanıcı ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir.

SANICA yeni nesil elektrikli ve yerli üretim forkliftlerimiz PUMA, LEON, PANTER ve TİGER modelleri ile Manisa’nın Akhisar ilçesinde kurulu bulunan fabrikamızda, son teknolojiyi kullanarak, yüksek eğitim ve deneyime sahip teknisyenlerce üretilmektedir. Elektrikli forklitlerimiz uzun ömürlü ve ekonomiktir. Yüksek yatırım geri dönüş oranı sunan forkliftlerimiz, aynı zamanda fosil yakıtlara oranla çok daha az enerji harcar. İşletme giderleri incelendiğinde ödenen ilk alış maliyetini tek vardiyada 2 yıl içerisinde geri ödeyebilmektedir. Ayrıca 80V seçeneği ile güçlü bir kullanım sağlamaktadır.

YENİ ELEKTİRİKLİ YERLİ ÜRETİM FORKLİFT

SANICA yeni nesil elektrikli yerli üretim forkliftlerimiz ile, mekanik bakım onarımından, elektronik/elektrik onarımına, lastik, akü satışına, sıfır forklift satışından, 2.el forklift satışına, filo forklift kiralamaya, kasko hizmetlerine, alternatif ekonomik çözümler ile hizmet sunabilmenin Forkliftlerimiz joystick kontrol sistemine sahip olup 1.6 – 4 tona kapasiteli, 3 veya 4 tekerli, 80V seçeneği, güvenlik sensörleri (operatör koltuğu emniyet/algılama, yük tartma/terazi, yük güvenlik, dönüş güvenlik, kabin kaza sistemi, yükleme uyarı, yükseklik ve eğim) ile donatılmış.

Reklam
Devamını oku

Trend olan