Takip Edin

Sektörel Gündem

Aksa Doğalgaz’dan Mersin’e yeni yatırım

Türkiye’nin birçok noktasına hizmet veren dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz, yatırımlarına ve altyapı çalışmalarına devam ediyor. Aksa Çukurova Doğalgaz’a bağlı Mersin’in Bozyazı ilçesinde gerçekleştirilecek 20 milyon TL yatırımla inşa edilecek 16 kilometrelik şebeke altyapısıyla bölgede yıl sonuna kadar bin 100 adet konuta ulaşılması hedefleniyor.

Yayınlanma tarihi

-

Mersin Bozyazı Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu ve Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya ile birlikte doğal gaz altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Aksa Çukurova Doğalgaz Mersin Bölge Müdürü Tufan Duman, “Aksa Çukurova Doğalgaz olarak vatandaşlarımıza doğa dostu, güvenli ve temiz yakıt doğal gazı ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 2022 Aralık ayı itibarıyla lisans alanımıza dahil olan Bozyazı ilçemizde 20 milyon TL tutarındaki yatırımımızla çalışmalarımıza başladık.

Bozyazı Belediyemiz ile birlikte hızlı bir şekilde koordine olarak, Çopurlu Mahallesi’nde istasyon yerini belirleyerek yapım ihalesini tamamladık. Önümüzde ki günlerde ise istasyon yapım sürecine başlayacağız.

Çopurlu Mahallesi’nde başlayan altyapı çalışmalarımızı, toplamda 16 kilometre polietilen ana hat şebeke altyapısı ve bina bağlantı hatları montajı ile Merkez Mahallesi’ne ulaştırarak kış aylarında Bozyazılı vatandaşlarımızı doğal gazla buluşturmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız neticesinde bu yıl sonu itibarıyla Çopurlu ve Merkez mahallelerinde bin 100 adet konuta erişeceğiz” diye konuştu.

Ön abonelik başvurusu eylül aynında

Konforlu ve çevreci enerji doğal gazın ilçe ekonomisine de birçok alanda katkılar sağlayacağını belirten Duman, yatırım planlamalarını ise Aksa Çukurova Doğalgaz’a iletilen ön abonelik başvuruları doğrultusunda yaptıklarını söyledi. Duman, “Bozyazılı vatandaşlarımızı doğal gaz aboneliği hakkında bilgi almak ve ön abonelik başvurularını yapmak için eylül ayı itibarıyla Bozyazı Belediye binasında oluşturacağımız Aksa Doğalgaz Talep Masası’na bekliyoruz” dedi.

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Yayınlanma tarihi

-

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Sektördeki firmaları çatısı altında toplayan İMDER, 12. Olağan Genel Kurul Toplantısını 01 Nisan 2024 tarihinde, İMDER Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

1 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, 20. yılını dolduran Ascendum, ASKO Glob All, Borusan, Çukurova Ziraat, ENKA Pazarlama, HİDROMEK, Marubeni Dağıtım ve Servis ile SİF İş Makinaları üye firmalarının temsilcilerine plaketleri takdim edildi. Birlikte 10. yılını dolduran Betonstar, Ceren Makina, Tünelmak ve TürkTraktör firmalarının temsilcilerine ve aynı zamanda 15. yılını dolduran Çukurova Makina, KARYER-TATMAK ve Uygunlar firmalarının temsilcilerine de üyelik plaketleri takdim edildi. Plaket takdiminin ardından İMDER’e yeni katılan İnan Makina temsilcisine de üyelik sertifikası verildi.

YENİDEN BAŞKAN NADİR AKGÜN

İMDER’in 12. Olağan Genel Kurul Toplantsının ardından Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. 2024- 2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı için seçim yapıldı. Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına, 2022- 2023 dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan Nadir Akgün seçilerek yeniden başkan oldu.

Reklam
Devamını oku

Sektörel Gündem

HER TÜRLÜ VİNÇ İHTİYACI KARŞILANIYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Can Lojistik Vinç İşletmeciliği Yarım asırdır kiralama sektörünün lokomotif firması olarak vinç, Vinç Kiralama hizmeti veriyor. Can Vinç, her türlü vinç ihtiyacınız için geniş bir yelpazede kiralama hizmeti sunuyor.

Can Lojistik Vinç Eskişehir ve çevre iller için önde gelen vinç kiralama ve ağır nakliyat firmalarındandır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim prensibimizle araç filomuzu ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam eden Can lojistik vinç kiralama sektöründe en önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Can lojistikte her türlü vinç kiralama yapabilirsiniz.

TEKNOLOJİK GELİŞMEYE AÇIK

Can Lojistik Vinç olarak yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak; müşterilerimize en hızlı ve problemsiz şekilde çözümler üretiliyor. Sektörümüzle ilgili gelişmelere ayak uydurarak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakâr, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Reklam

 

Devamını oku

Sektörel Gündem

SORUNLARI ORTADAN KALDIRMAYI HEDEFLEYEN

Yayınlanma tarihi

-

 

Müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektörün yaşadığı iletişim ve hızlı müdahale sorunlarını ortadan kaldırmayı hedef edinen karaca vinç geniş makine yelpazesi ve Deneyimli Personel Kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Karaca Vinç nakliyat olarak Araç Üstü Vinç, Sepetli Platform, Manlift ve Forklift makine grupları ve Kamyon, Tırlarımız ile Kiralama, Taşıma, Yükleme ve Kaldırma hizmetleri vermektedir.  Firmamız aynı zamanda Ofis, Ev ve Şantiye alanlarında kullanılan Konteyner ürünlerinde Satış, Kiralama ve Nakliye hizmetleri de vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Karaca Vinç Çok yakında hizmetinizde olacak olan 50 tonluk teleskopik makinemiz hanemize hayırlı olsun

Devamını oku

Trend olan