Takip Edin

TKU YouTube

Sektörün Sesi

Yayınlanma tarihi

-

Canlı Yayınlarımız tüm Hızı ile Devam Ediyor.

YARIN…13.03.2024 tarihinde 14:30 15:00 canlı yayınımızda, bir duayeni ağırlayacağız..
TKU Magazin Youtube Kanalımızda, Forklift sektörünün duayen ismi Salih Yalçın ile birlikteyiz.
TKÜ Dijital Dergisi ile harmanladığımız yayın akışımız; Salih Yalçın ile Yeni ürünlerinin Tanıtımını ve Sektöre Dair her şeyi Konuşacağız.

Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TKU YouTube

CANLI YAYINLARIMIZ SON HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

Yük Mühendisliğine Dair Herşey…

Tku Magazin Youtube Kanalımız ’da Ağır Taşıma Yük Mühendisi Operasyonları Sorumlusu Mesut Yazıcı ile Proje lojistik Taşımaları yüklemelerini operasyonel hazırlıkları projelerin safhalarını konuşacağız. Programımız 18.04.2024 perşembe günü saat:16:00-16:30 arası yayına giriyoruz. Önemli Konu başlıklarımız ile ekran başında olmanızı tavsiye ederiz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Devamını oku

TKU YouTube

TKU Magazin TV Youtube Kanalı Canlı Yayınlarımız tüm hızı sürüyor

Yayınlanma tarihi

-

Net Medya Yayıncılık olarak 15 yıla yakın sektörün sesi olmaya devam ediyoruz. TKU Magazin TV Youtube Kanalı Canlı yayınları yeni bir hız ve yepyeni soluk getiriyor.

Yarın 14:302’da yapacağımız canlı yayın da konuğumuz Hidrokon A.Ş Satış Müdürü Gökhan Özdemir olacak. Canlı yayın konumuz, yurt içi ve yurt dışı üretime dair her şey konuşacağız. Bizi takip etmeyi ve TKU YOUTUBE kanalımızı izlemeyi unutmayın. Her türlü bilgi ve sorularınız için whatsapp telefon hattımız 0532 263 01 34 bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını oku

TKU YouTube

TKU YOUTUBE CANLI YAYINLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Yayınlanma tarihi

-

 

Net Medya Yayıncılık olarak 15 yıla yakın sektörün sesi olan TKU Magazin TV Youtube Kanalı Canlı yayınları sektöre ivme yaratmaya devam ediyor.

Bugün  canlı yayın konuğumuz Hüsmen Baykal Akü ve HBA AKÜ Genel Müdürü Ali Baykal oldu. Canlı yayın konumuz, neden Lityum Akü, son dönem Lityum Akülerinin sektöre verdiği yüksek performanslarını, endüstriyel Akü kullanımları Lityum akülerin arasındaki farkı konuştuk. Bizi takip etmeyi ve TKU YOUTUBE kanalımızı izlemeyi unutmayın. Her türlü bilgi ve sorularınız için whatsapp telefon hattımız 0532 263 01 34 bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan