Takip Edin
#

Son Dakika

MAN Yetkili Satıcısı Lokman Koçaslan Otomotiv, salgına rağmen 2020’yi hedeflerinin üzerinde kapattı

Abone Ol 

Yayınlanma tarihi

-

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yetkili Satıcısı Lokman Koçaslan  Otomotiv, düzenlediği ‘2020-2021 Değerlendirme Toplantısı’ ile geride  bırakılan yılın değerlendirmesini yaptı, gelecek yıla ilişkin de  hedeflerini paylaştı. Pandemi kaynaklı düşüşlere rağmen 2020 yılını,  hedeflerinin üzerinde kapattıklarını belirten Lokman Koçaslan  Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras, “Karantina sürecine rağmen  ekibimiz ile beraber güzel işlere imza attık ve Türkiye’nin önemli  firmalarına yüksek adetlerde teslimatlar yaptık. Lokman Koçaslan  Otomotiv olarak, 2021 yılında hedefimiz; Türkiye’de MAN bayileri  arasında pazar payımız ile birinci olmak” dedi.

 

2020 yılında yaşanan zorlu sürece rağmen başarılı bir satış grafiği yakalayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yetkili Satıcısı Lokman Koçaslan Otomotiv, “2020-2021 Değerlendirme Toplantısı” düzenledi. Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ve MAN Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; 2020 yılının genel bir değerlendirmesi yapılarak, 2021 yılına ilişkin de hedef ve öngörüler paylaşıldı.

 

Toplantıda yaptığı konuşmada, zorluklara rağmen başarılı bir yıl geçirdiklerini vurgulayan Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras, “MAN araçları, geçen yıl lojistikten inşaata, altyapıdan taşımacılığa kadar birçok sektörün tercihi oldu. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da yine üstün nitelikli araçları ve sunduğu hizmetlerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor” diye konuştu.

 

 

“2021 hedefimiz; MAN bayileri arasında pazar payımız ile birinci olmak”

Müjdat Aras, şöyle devam etti: 

 

“2020 yılında, MAN kalitesini tüm Türkiye’ye yaymayı temel öncelik olarak gördük. Bu hedef doğrultusunda da yıla hızlı bir giriş yaptık. Ancak yılın ikinci çeyreğinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını, her sektör gibi bizi de etkiledi. Ama pandemiye bağlı talep azalmasından kaynaklı mecburi düşüşler yaşansa da biz, salgına rağmen 2020 yılını hedeflerimizin üzerinde kapattık. Özellikle karantina dönemi ile birlikte operasyon süreçlerimizde değişiklikler yaşansa da ekibimiz ile beraber çok güzel işlere imza attık. Özellikle Türkiye’nin önemli firmalarına yüksek adetlerde teslimatlar gerçekleştirdik. Lokman Koçaslan Otomotiv olarak, 2021 yılında hedefimiz; Türkiye’de MAN bayileri arasında pazar payımız ile birinci olmak. Bu kapsamda yeni yılda da müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazemiz ve Bursa, Balıkesir, Eskişehir’de bulunan üç servisimiz ile her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haber

8 İşçi Kömür Ocağında Zehirlenerek Hastaneye Kaldırıldı

Yayınlanma tarihi

-

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kömür ocağında çalışan 8 işçi, metan gazından zehirlenerek, hastaneye kaldırıldı. İşçilerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan bir kömür ocağında çalışan işçilerden 8’i, metan fazından zehirlenerek, fenalaştı. Çalışma arkadaşları tarafından madenden çıkarılan 8 madenci, hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan işçilerin sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm. Emre Kavak, Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nde işçileri ziyaret ederek, durumla ilgili bilgi alıp, ardından da olay yerine giderek incelemede bulundu.

Devamını oku

Haber

Şirketlerin Döviz Mevduatında 2 Haftada 6 milyar 406 Milyon Dolar Büyüme

Yayınlanma tarihi

-

Tüzel kişilerin döviz mevduatı, 5 Ağustos haftasında 4 milyar 265 milyon dolar arttı. Son iki haftadır şirketlerin döviz mevduatı 6 milyar 406 milyon dolar büyüdü.

Merkez Bankası haftalık para ve banka istatistiklerine göre ise 5 Ağustos haftasında tüzel kişilerin döviz mevduatı parite etkisinden arındırılmış olarak 4 milyar 265 milyon dolar arttı. 29 Temmuz haftasında da tüzel kişilerin döviz mevduatı 2 milyar 141 milyon dolar artış göstermişti.

Son iki haftadır şirketlerin döviz mevduatı 6 milyar 406 milyon dolar büyüdü. Toplam döviz mevduatı ise parite etkisinden arındırılmış olarak 5 Ağustos haftasında 3 milyar 767 milyon dolar oldu. Şirketlerin döviz mevduatındaki artış ağırlıklı olarak dolar cinsi döviz mevduatında yaşandı. 5 Ağustos haftasında şirketlerin dolar cinsi döviz mevduatı 3 milyar 489 milyon dolar arttı. Bireylerin döviz mevduatında ise parite etkisinden arındırılmış olarak geçen hafta 498 milyon dolarlık azalış yaşandı.

 

Yabancılar hissede 8 hafta sonra ilk kez alıcı

Merkez Bankası haftalık menkul kıymet istatistiklerine göre de yabancı yatırımcılar 3 Haziran haftasından sonra ilk kez 5 Ağustos haftasında hisse senedinde net alıcı pozisyonunda oldu. Verilere göre yabancı geçen hafta net 88 milyon dolarlık hisse senedi, 6.8 milyon dolarlık DİBS ve 300 bin dolarlık Şirket Borçlanma Senetleri aldı.

Devamını oku

Haber

OPEC Petrol Talebi Tahminini 3. Kez Düşürdü

Yayınlanma tarihi

-

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) 2022 yılı için dünya petrol talebi artış beklentisini Nisan’dan bu yana üst üste üçüncü kez düşürdü.

Örgütün bugün yayımlanan raporunda buna gerekçe olarak Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ve yüksek enflasyonun ekonomik etkileri ve koronavirüs salgını ile mücadele etmek için uygulanan adımlar gösterildi.

Bugün yayımlanan OPEC’in aylık raporunda 2022 petrol talebi artış tahmini 260 bin varil düşürülerek, günlük 3.1 milyon varil seviyesinde beklendiği belirtildi.

Raporda 2023 tahmini ise geçen ayki günlük 2.7 milyon varil seviyesinde tutuldu.

Devamını oku

Trend olan

EnglishTurkish