Takip Edin
#

Son Dakika

İŞKAYA İnşaat, 2021 yatırımları kapsamında filosunu 35 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Abone Ol 

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye iletişim sanayinin önemli alt yapı firmalarından İŞKAYA  İnşaat, 2021 yılı araç yatırımlarında MAN’ı tercih etti. Telekomünikas  yondan yol yapım faaliyetlerine, altyapı çalışmalarından üstyapı  projelerine kadar yurtiçinde ve yurtdışında pek çok başarılı projeye imza atan İŞKAYA İnşaat, bu kararı doğrultusunda filosunu 35 adet  MAN TGS 41.430 damper tip kamyonla güçlendirdi. Yeni alınan araçları  yurtiçindeki projelerde kullanacak olan firmanın hedefi ise; yıl sonuna  kadar filosundaki MAN araçların sayısını 100’e çıkartmak.

 

 

MAN araçları; ileri teknoloji, dayanıklılık, düşük işletme gideri, her ihtiyaca yanıt veren zengin donanım ve model çeşitliliği ile yeni yılda da işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Üstün nitelikli araçlarının yanı sıra satış sonrası hizmetleri, uygun finansal çözümleri ile yaşam boyu maliyet avantajı sağlayan MAN kamyon ve çekicileri; bu özellikleri ile de lojistikten inşaata, altyapıdan taşımacılığa birçok sektörün tercihi oluyor.

 

Özgün projeler ve güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde fark yaratan Türkiye inşaat sektörünün öncü firmalarından İŞKAYA İnşaat San. ve Tic. A.Ş. de, 2021 yılı araç yatırımlarında MAN kamyonlarını tercih etti. 1989 yılında kurulduktan sonra telekomünikasyon sektörünün yanı sıra yurtiçinde, yurtdışında başarılı altyapı ve üstyapı projeleri hayata geçiren İŞKAYA İnşaat, yeni araç yatırımı kapsamında MAN’ın sunduğu uygun finansman çözümleri ile filosuna 35 adet MAN TGS 41.430 damper tip kamyon kattı. Firmanın yurtiçi projelerinde kullanılacağı belirtilen yeni MAN kamyonlar, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinden düzenlenen törenle İŞKAYA İnşaat’a uğurlandı.

 

 

“MAN’ın araç ve hizmet kalitesine güveniyoruz”

MAN ile çalışacak olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden İŞKAYA İnşaat Makine İkmal Müdürü Mahmut Kaya, “İŞKAYA İnşaat olarak, 28 yıldır iletişim sanayinin altyapısını kuruyoruz. Telekom sektörünün öncü çözüm ortaklarından biri olmanın yanında aynı zamanda inşaat ve taahhüt alanında da çok önemli projeler yürütüyoruz. Firma olarak, güven, dayanışma ve süreklilik temelinde sektörde büyümemizi sürdürüyoruz. Bu büyüme hedeflerimiz doğrultusunda da filomuza 35 adet yeni MAN kamyon kattık. Hedefimiz önümüzdeki süreçte MAN ile olan iş birliğimizi daha da büyüterek, bu sayıyı 100’e çıkartmak. Çünkü MAN’ın hem araç hem de hizmet kalitesine güveniyoruz” dedi.

 

 

“Her alanda en ideal çözümleri sunuyoruz”

Yeni araçların İŞKAYA İnşaat firmasına uğurlamasında konuşan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani ise, şunları söyledi; “MAN kamyon ve çekicileri, yeni yılda da birçok sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Çünkü, MAN araçları; zengin model çeşitliliği, gelişmiş şasi yapıları ve teknolojileri ile ihtiyaç duyulan her alanda en ideal çözümleri sunuyor. MAN olarak, salt üstün nitelikli araçlarımızla değil, aynı zamanda aracın ilk satış ve finansman aşamasından, satış sonrası hizmetlere, hatta TopUsed ile ikinci ele kadar tüm süreçleri bir bütün olarak görüyoruz. Bu süreçlerin her anında da daima müşterilerimizin yanında olmaya, onlara her açıdan destek olmaya özen gösteriyoruz. Hem araçlarımızın hem de verdiğimiz hizmetin kalitesi de bizi tercih sebebi yapıyor.”

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Haber

8 İşçi Kömür Ocağında Zehirlenerek Hastaneye Kaldırıldı

Yayınlanma tarihi

-

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kömür ocağında çalışan 8 işçi, metan gazından zehirlenerek, hastaneye kaldırıldı. İşçilerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan bir kömür ocağında çalışan işçilerden 8’i, metan fazından zehirlenerek, fenalaştı. Çalışma arkadaşları tarafından madenden çıkarılan 8 madenci, hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan işçilerin sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm. Emre Kavak, Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nde işçileri ziyaret ederek, durumla ilgili bilgi alıp, ardından da olay yerine giderek incelemede bulundu.

Devamını oku

Haber

Şirketlerin Döviz Mevduatında 2 Haftada 6 milyar 406 Milyon Dolar Büyüme

Yayınlanma tarihi

-

Tüzel kişilerin döviz mevduatı, 5 Ağustos haftasında 4 milyar 265 milyon dolar arttı. Son iki haftadır şirketlerin döviz mevduatı 6 milyar 406 milyon dolar büyüdü.

Merkez Bankası haftalık para ve banka istatistiklerine göre ise 5 Ağustos haftasında tüzel kişilerin döviz mevduatı parite etkisinden arındırılmış olarak 4 milyar 265 milyon dolar arttı. 29 Temmuz haftasında da tüzel kişilerin döviz mevduatı 2 milyar 141 milyon dolar artış göstermişti.

Son iki haftadır şirketlerin döviz mevduatı 6 milyar 406 milyon dolar büyüdü. Toplam döviz mevduatı ise parite etkisinden arındırılmış olarak 5 Ağustos haftasında 3 milyar 767 milyon dolar oldu. Şirketlerin döviz mevduatındaki artış ağırlıklı olarak dolar cinsi döviz mevduatında yaşandı. 5 Ağustos haftasında şirketlerin dolar cinsi döviz mevduatı 3 milyar 489 milyon dolar arttı. Bireylerin döviz mevduatında ise parite etkisinden arındırılmış olarak geçen hafta 498 milyon dolarlık azalış yaşandı.

 

Yabancılar hissede 8 hafta sonra ilk kez alıcı

Merkez Bankası haftalık menkul kıymet istatistiklerine göre de yabancı yatırımcılar 3 Haziran haftasından sonra ilk kez 5 Ağustos haftasında hisse senedinde net alıcı pozisyonunda oldu. Verilere göre yabancı geçen hafta net 88 milyon dolarlık hisse senedi, 6.8 milyon dolarlık DİBS ve 300 bin dolarlık Şirket Borçlanma Senetleri aldı.

Devamını oku

Haber

OPEC Petrol Talebi Tahminini 3. Kez Düşürdü

Yayınlanma tarihi

-

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) 2022 yılı için dünya petrol talebi artış beklentisini Nisan’dan bu yana üst üste üçüncü kez düşürdü.

Örgütün bugün yayımlanan raporunda buna gerekçe olarak Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ve yüksek enflasyonun ekonomik etkileri ve koronavirüs salgını ile mücadele etmek için uygulanan adımlar gösterildi.

Bugün yayımlanan OPEC’in aylık raporunda 2022 petrol talebi artış tahmini 260 bin varil düşürülerek, günlük 3.1 milyon varil seviyesinde beklendiği belirtildi.

Raporda 2023 tahmini ise geçen ayki günlük 2.7 milyon varil seviyesinde tutuldu.

Devamını oku

Trend olan

EnglishTurkish