Takip Edin

Sektörel Gündem

20 milyar TL’lik 3 “Next Level”da ön satışlar başladı

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayatına geçirilen ve bugünkü değerleme ile toplamda 20 milyar TL’yi aşan bir değer yaratan 3 Next Level projesinde ön satışlar başladı. Üç projede metrekare fiyatları Next Level İstanbul’da 200 bin TL, Next Level Kemer’de 100 bin TL, Next Level Country’de ise 150 bin TL’den başlıyor.

Yayınlanma tarihi

-

Nurdoğan ARSLAN ERGÜN

Pasifik GYO’nun İstanbul’da hayata geçirdiği 3 Next Level projesinde ön satışlar başladı. Bugünkü değerleme ile toplamda 20 milyar TL’yi aşan bir değere denk gelen 3 projenin ön satış fiyatları 100 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.

Lansmanı sonbaharda yapılacak projelerde metrekare satış fiyatları Next Level İstanbul’da 200 bin TL, Next Level Kemer’de 100 bin TL, Next Level Country’de ise 150 bin TL’den başlıyor. Şehri değiştiren, hayatı farklılaştıran ve şehircilik kavramına yeni açılar katan bir anlayışla proje ürettiklerini ifade eden Pasifik GYO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, projeler için toplanan ön talebi çok verimli olarak değerlendirdi.

Lansman öncesi ön satışta sundukları avantajları anlatan Erdoğan, ödemeler de 1.49 faiz oranı ile 120 aya kadar vade uyguladıklarını kaydetti. Lansman sonrası fiyatlara yüzde 10 + konjonktür zammı yapılacağını aktaran Erdoğan, her 3 projenin de inşaatının başladığını belirtti.

4 ev konsepti tek projede birleşti

Reklam

Projeler hakkında detaylı bilgi veren Fatih Erdoğan, Next Level İstanbul’da 85 metrekare ile 545 metrekare arasında değişen daireler bulunduğunu açıkladı. İki bloktan oluşan projenin A bloğunda villa evler, teras evler, manzara evler; B bloğunda ise loft evler şeklinde 4 farklı ev tasarladıklarını aktaran Erdoğan, her konseptin iç tasarımının da farklı olduğunu kaydetti. Erdoğan, şunları söyledi: “Her bir bölüm için ayrı iç mimari konsept sunuyoruz.

Bunlar villa evlerde orman konsepti, teras evlerde güneş konsepti, manzara evlerde boğaz konsepti, loft evlerde ise toprak konsepti. Her bir iç mimari konsept malzeme ve renk de taylarındaki farklılıkla ilgili bölümlerdeki konutların yaşam bütünlüğünü tamamlıyor” dedi. Projenin 161 konut ve 44 ofisten oluştuğunu bildiren Erdoğan, “Next Level çizgisiyle lüksü yeniden tanımlayan bir prestij sembolü hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

Doğa içinde yaşam

Doğa içindeki konumları ve iyi düşünülmüş mimari detaylarıyla fark yaratıyor Next Level Kemer ve Next Level Country’nin inşaatlarının da başladığını ifade eden Erdoğan, her iki projenin de yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Ana çevre yollarının kesişiminde şehrin aktif yaşamına çok yakın olan bölgenin, İstanbul Havalimanı-Gayrettepe Metro hattıyla birlikte kolay ulaşılabilir bir lokasyon olarak öne çıktığına dikkat çeken Erdoğan, “Next Level Kemer projemiz havalimanı yolu üzerindeki Kemer Country girişinin hemen başlanğıcında olmasıyla sakinlerimizin trafiğe takılmadan evine ulaşmasına olanak tanıyor” dedi. 80 metrekare ile 336 metrekare arasında değişen 274 konuttan oluşan Next Level Kemer’in bahçeli, teraslı, balkonlu az katlı bloklar olarak tasarlandığını ifade eden Erdoğan, Next Level Country’nin ise doğanın başrolde olduğu bir yaşam tarzı sunduğunu dile getirdi.

Reklam

Kemer yeni çekim merkezi

Erdoğan, “Toplam 158 adet bağımsız bölümün yer aldığı projede 1+1’den 5,5+2’ye kadar seçenekler bulunuyor. Dubleks ve flat dairelerden oluşan Sıra Evler geniş terasları ile ön plana çıkarken, dubleks ve triplekslerden oluşan villalar müstakil yaşam vaat ediyor. Aynı zamanda proje içerisinde 1+1’den 3+1’e kadar değişen daire seçenekleri ile dinamik yaşam sunan rezidans bloğu ve 5 bin metrekarelik ticari alanı ile de Kemer ve Göktürk bölgesinin yeni çekim merkezi ve sosyalleşme alanı olmayı hedefliyor” dedi.

“En iyi kazandıran yatırım gayrimenkul ve borsa”

Pasifik Eurasia ile borsaya açılacaklarını duyuran Fatih Erdoğan, “Gayrimenkul ve hisse senedi en iyi yatırım araçları. Biz ikisini bir arada sunuyoruz” dedi. Erdoğan, borsa ile ilgili son aşamaya geldiklerini de ekledi. Gayrimenkul sektöründe bekleme döneminin bittiğini söyleyen Erdoğan, önümüzdeki dönemlerde satışların yeniden hızlanacağını belirtti.

Reklam
Devamını oku
Reklam
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Gündem

ABD’nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı

Petrol sahası hizmetleri şirketi Baker Hughes’un yayımladığı haftalık verilere göre, ülkedeki petrol sondaj kulesi sayısı 9-15 Eylül haftasında önceki haftaya göre 2 artarak 515’e yükseldi.

Yayınlanma tarihi

-

ABD’de petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta 2 arttı. Petrol sahası hizmetleri şirketi Baker Hughes’un yayımladığı haftalık verilere göre, ülkedeki petrol sondaj kulesi sayısı 9-15 Eylül haftasında önceki haftaya göre 2 artarak 515’e yükseldi. ABD’deki petrol sondaj kulesi sayısı son bir yılda ise 84 azaldı.

Perşembe gününü 93,70 dolardan kapatan Brent petrolün varil fiyatı, cuma gününü 94,26 dolar seviyesinde tamamladı. Batı Teksas (WTI) tipi ham petrolün varil fiyatı cuma günü 90,77 dolar düzeyinde kapandı. WTI tipi ham petrolün varili perşembe gününü 90,16 dolar seviyesinde tamamlamıştı.

Devamını oku

Sektörel Gündem

ASELSAN ile Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan ‘güdüm kiti’ anlaşması

ASELSAN, ürettiği güdüm kitlerinin satışına ilişkin Savunma Sanayii Başkanlığı’yla sözleşme imzaladı.

Yayınlanma tarihi

-

ASELSAN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı arasında “Güdüm Kitleri” alımı maksadıyla sözleşme imzalandı.

Anlaşma, ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama gönderdi.

Açıklamada şöyle dendi: “ASELSAN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Güdüm Kitleri alımı maksadıyla 14 Eylül 2023’te, toplam bedeli 40 milyon 801 bin 680 dolar ve 352 milyon 221 bin 840 TL tutarında bir sözleşme imzalanarak yürürlüğe girmiştir.”

Devamını oku

Sektörel Gündem

KOÇASLANLAR MARMARA BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

Yayınlanma tarihi

-

KOÇASLANLAR MARMARA BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

HDI Sigorta A.Ş.’nin Crowne Plaza Hotel Bursa’da belirli dallarda en iyi olan acentelerin belirlendiği ödül töreninde Koçaslanlar Sigorta, Plaza Acenteleri Marmara Bölge Üretim 1.‘liği ödülüne layık görüldü.

HDI Sigorta A.Ş. CEO’su Firuzan İşcan, Satıştan Sorumlu GMY. Halil Bay, Plaza Direktörü Adem Kırca, Marmara Bölge Müdürü Zekeriya Kahraman; Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, Satış Müdürü Oğuzhan Oruç; Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Bursa, Yalova, Balıkesir, Eskişehir, Kütahya, Bilecik ve Çanakkale illerinden sigorta acentelerinin katılım sağladığı etkinliğe ilgi büyüktü.

Almış oldukları ödül ve başarılarının sebepleri hakkında konuşan Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, “Bu ödülü büyük gururla ekibimiz adına aldık. Ekibimizin verimli, sürdürülebilir ve özverili çalışmaları ile HDI Sigorta A.Ş. tarafında şirket olarak ilk ödülü almak ve bu ödülün de 1.’lik olması bizi çok mutlu etmiştir. Koçaslanlar Sigorta olarak başarımız aslında birçok etkenin bir araya gelmesiyle mümkün olmaktadır. Öncelikle çeyrek asırdır bu işi icra eden sürdürülebilir, öncü ve piyasa belirleyici bir acenteyiz. Maksimum müşteri odaklı anlayışımız, alanında uzman ve deneyimli çalışanlardan oluşan ekip, etkili iş süreçleri takibi, iyi bir takım çalışması ve yüksek risk yönetim becerimiz ile sektöre yön veren ve takip edilen bir acente olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Reklam

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ

Yeni müşterilere ulaşmak, hizmet ağlarını genişletmek ve müşteri memnuniyetini artırmak adına sürekli olarak kendilerini geliştirdiklerini vurgulayan Güngör, kısa ve orta vade gelecek planlarından bahsederek, “Kısa vadeli planlarımız arasında müşteri memnuniyetini daha üst noktalara taşımak için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile özelleştirilmiş çözümler sunarak sektörde öne çıkmak ve müşterilere daha etkili şekilde ulaşmak bilinirliği ve çevrim içi varlığımızı güçlendirmek. Orta vadeli planlarımızda ise lojistik ve taşımacılık alanındaki uzmanlığımızı daha da geliştirerek müşterilerimize daha da özelleşmiş ürünler sunmak, eğitim ve gelişim programları hazırlayıp planlı şekilde uygulamak; ekibimizin güncel sigorta trendleri, müşteri ilişkileri , iletişim becerilerini geliştirecek eğitim programları düzenlemek, yenilikçi teknoloji ve yazılımları sistemlerimize entegre etmek, grup şirketlerimiz ile daha fazla işbirliği yaparak ortak pazarlama stratejileri oluşturmak ,çevresel ve sosyal sorumluluk  ile topluma duyarlılık projelerine katılmak ve çevresel sorumlulukları üstlenerek acentenin toplumda olumlu bir imaj oluşturmasına yardımcı olmak gibi bizi ileriye götürecek adımları uygulamak mevcut. Bu kısa ve orta vadeli planlarımız ile hem mevcut müşteri memnuniyetini artırmayı hem de yeni müşteri tabanlarına ulaşarak portföyümüzü daha da genişletmeyi hedeflemekteyiz.” diye konuştu.

Devamını oku
Reklam hba.com.tr
Reklam hba.com.tr
Bumerang - Yazarkafe

Trend olan